Горлівканаш? Думки вголос з  Донецька

 Всі напевно чули про те,що ,за допомогою інопланетян та бойових житомирських динозаврів ,ВСУ повернули собі чергову сіру зону. Мова йде про Чигарі ,це біля окупованої їбанутимимоскалями Горлівки.

Кацапи одразу запустили чергове інформаційне прикриття свого провалу, мов вони там 158 тисяч Укрів перебили,та сіра зона вся прострілюється,втримати її Укри не зможуть, а самі абізяни взагалі віджали у Хунти висоти і тепер буде перемога дриндиди.

Проте … Першими брехунів натикав у гімно сам ватан Безлер,який був царем Горлівки. Безлер написав коротко,проте по суті : пуцькагаварясчіх алкоголіків посунули з позицій,бо ті були бухі, а воєнний геній сашка-окорочка- це тільки віджимати шось та пиздити бабло з рф.

На фоні того,шо бойові дії в районі Горлівки не припиняються, місцеві,донецькі недоумки,зовсім не бажають дохнути за дриндринди. Їх можна зрозуміти,до речі : який сенс воювати за Горлівку,якшо вчорашні бомжі в Донецьку вже крутелики та бізнес їх там ? Також , почувши від горлівських свинособак та колаборантів про те, як перших нещадно пиздять чи то американці,чи то поляки,чи то мексиканські ніндзя, бажання не те,щоб відпало у донецьких посібників окупантів, а взагалі чкурнуло десь до віті лєгітімного під ростов

Ситуація на сьогодні приблизно така по Горлівці: горлівські бойові свині серуть цеглинами та шлакоблоками ,пишуть заповіти та невпевнені,що доживуть до суботи . Донецько-макіївське підкріплення не спішить, бо нема сенсу голови підставляти під кулі за якусь там Горлівку. Командування диринди з-під палки та в примусовому порядку посилає бойове м’ясо на підмогу,бо бажаючих взагалі нема , а підрозділи ,яких хочуть надіслати в м’ясорубку ,верещать шось по типу — пачіму імєнна ми-.

Сама суть сірої зони, не така проста ,як здається на перший погляд . Неподалік від цієї сірої зони є склади з важкою технікою орків,танками ,гаубицями та рсзо . Таким чином, відібравши свій власний шмат землі, ВСУ ставить бойовим абізянам цікаве питання : або ми окопаємося і будем тихенько палити вашу важку техніку з рпг та вог ів малими групами+замінуємо підходи до своїх позицій , або ви відводите техніку,або починається масштабний бадабум , в разі  якого вашу техніку один хуй спалять.

Зважаючи на те,що тепер буде бійня за кожен сантиметр віджатої ВСУ сірої зони,бажаючих полягти смертю тупих недоумків серед донецько-макіївської вати ну дууууже мало.

Всім відомо,що Горлівка- це стратегічне місто для оборони окупованого рф Донецька . Втрата Горлівки означає те,що ВСУ відрізають всі дороги на північ до рф та Азов’я. Втрата Горлівки -це фактично втрата Дебальцево. З Горлівки можна доволі швидко дістатися до окупованого Алчевська , гляньте скільки кілометрів до кордону з рф від цього міста .

Фактично втрата Горлівки- це абсолютний крах дириндиди. Про це прекрасно розуміють і орки, і кацапи . Коли ВСУ звілянять Горлівку, Україна тупо ставить перед фактом рф : або ви,йобнуті, знов відкрито вторгаєтесь і ось вам санкції ,або ми йдемо далі собі , а ви розказуйте ватним дебілам ,яка це перемога- пройоб Горлівки .

Епічності цьому всьому придає абсолютне небажання підтримати орків із Горлівки донецькими та макіївськими ватанами, хоча ціна питання- це фактично ворота у Горлівку за допомогою сірої зони . У орків та керівництва диринди ситуація вимальовується типу ж:

Або знову віддати сіру зону і виводити техніку з подальшим гарантованим пройобом Горлівки

Або битися за сіру зону і спалити техніку,підставивши рф під санкції

Спалити та перебити купу військової техніки + місцевої вати та в підсумку і проїбати сіру зону,і підставити кацапів під санкції,і відкрити дорогу ВСУ для звільнення Горлівки

Мораль : пропоную спостерігати за змі кацапів та пропагандонів- ехспердів, які верещать про те,що нічого не сталося. Пішов за попкорном

Please follow and like us: