Хакамада не пройде. Як працює кгб

Автор: Фашик Донецький

  Втомились від війни? Але війна з рф продовжується. Кремль постійно намагається вбити клин розбрату між громадянами України, використовуючи стару перевірену тактику — розділяй і владарюй. Проте таварісчі стали передбачувані + так і не зрозуміли, що за 6 років методи ведення війни Українці читають іпсо рф, як дешеву бульварну газету. Зараз на конкретному прикладі поясню, як тупо видають себе методи кгб.

  Перше, що треба розуміти — це постійне намагання намацати слабке місце в українському суспільстві збоку рф. Стратегія шпани з рф проста, вони діють як гопота у темному провулку: якщо даси недоумку сигарету, то чьоткій пацанчєг на цьому не зупиниться, будь готовий віддати і телефон, і куртку, і черевики.

  Саме тому з території рф, наче стадо переляканих баранів, намагаються будь за що приїхати в Україну такі особистості, як кримнашистка мітрохіна, хакамада, бидло-гурт «воровайки» та інші зашкварені росіяни [алкоголік марат башаров також вже на низькому старті]. Ціль приїзду чи намір відвідати Україну у зашкварених росіян проста: скандал, розбрат в проукраїнському суспільстві, а також намагання дискредитувати тих, хто знає ціну «братської» любові з росіянами.

  Але вищезгадані особистості — це лише вершина айсбергу. Також в колоді карт кремля є менш помітні, проте козирі. Тренінги, різноманітні лекції, зустріч з відносно нейтральними блогерами з паспортами рф та інші не розпіарені події за участю росіян — все це відбувається тихо. Проте ціль одна всіх цих заходів — зайти в інфопростір України і зробити неможливе — налагодити будь-який діалог з представниками рф[ розмовляти на ток шоу, на радіо, бути експертами на передачах та у ЗМІ і т п ].

  На росії вищезгадані «культурні»  заходи за участю росіян з давніх давен використовуються в якості «м’якої сили». Погодьтеся, у фсб і гру є багато способів змусити російського відносно нейтрального чи проукраїнського актора, співака чи безневинну блогерку стати агентами впливу в Україні і розповсюджувати в інфопросторі України саме те, що напишуть у темнику таваріщі з кремля.

  До речі, це не наклеп, росіяни самі неодноразово признавалися в тому, що культурна політика рф тотожна експансії рф на території України. Всі так звані російсько-українські центри, лекції блогерів, концерти співаків тюремної романтики [не називайте це лайно шансоном], клуби любителів Чехова, тренінги за участю росіян в якості незалежних спікерів = експансія рф + лобіювання інтересів діючої влади рф на території України + постійна перевірка суспільства і його реакцію на дії гопоти, так би мовити «віддати телефон» заради миру.

  Все це кремль постійно робить, планує і готовий робити до тих пір, поки Україна не стане колонією рф, останньою вулицею в селі під назвою російська імперія. Кремль не готовий зупинитися і не збирається, які б папери чи міжнародні договори не підписав путін, мєдвєдєв чи представники рф, ціль є незмінною — Україна колонія рф. Крапка.

  Нинішній діючій владі України взагалі не позаздриш, бо сили іпсо рф використовують передвиборчі обіцянки нового президента по принципу айкідо: виборцям обіцяли завершення війни та примирення, проте частина населення не готова миритися з колаборантами і не має наміру вести з представниками рф жодних переговорів, крім підписання москвою капітуляції чи про розмір репарацій.

  Примирення в найближчих років 50 з рф в принципі неможливе, але тоді передвиборчі обіцянки перетворюються в казки і втрату рейтингу, а це по суті — шпагат для діючої влади, бо частина суспільства на будь-які намагання рф налагодити діалог з Україною за допомогою «м’якої сили» реагує агресивно і вимагає рішучих дій, спрямованих проти найменшого натяку на початок експансії рф.

  Що у підсумку? Розбрат. Розділ Українців на табори. Клин між діючою владою України і частиною суспільства, намагання виконати обіцянку перед виборцями [закінчити війну] і постійне зростання протестних настроїв відносно діючої влади.

  Проте є і хороші новини. Таваріщі діють по книжці кгб, а тому прогнозовані та передбачувані. Вони так і не зрозуміли, що частина Українців не буде викликати на дуель іпсо рф, кремлівських політтехнологів, змагатися у красномовстві на сторінках соцмереж чи записувати відео на ютубі. Ці люди будуть бити рф зі спини. Тихо і непомітно. І прорахувати дії буде неможливо — абсолютна більшість тих, хто активно працюють на контрпропаганду України чи з іпсо України всього навчилися самі і думають нестандартно, а значить непередбачувано для рф.

  Думаю, нас дуже скоро чекають нестандартні заходи та інформаційні операції від тих Українців, які завжди залишаються в тіні. Для росіян та їх агентів впливу це все буде трошки несподівано, проте то їх особисті проблеми. Так і задумано. Пішов за попкорном.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: