Харчовий сепаратизм на росії. Скоро

Автор: Фашик Донецкий
 В зв’язку з останніми подіями в світі, а точніше у зв’язку з вірусом, зовсім скоро на росії з’явиться таке поняття як харчовий сепаратизм чи націоналізм. Зараз розповім де конкретно почнеться всеросійський флешмоб під назвою «хватіт карміть маскву». Не переключайтесь.

 Все в принципі дуже просто і тривіально — почнеться харчовий сепаратизм на території майбутньої Кубанської Народної Республіки, що з’явиться на території колишньої рф і стане одним із головних постачальників хліба новоствореним незалежним Республікам по типу Якутії чи Сибірської Народної Республіки.

 Кубань — своєрідний Донбас, але замість вугілля Кубань являється житницею рф. У Кубані є все: виходи до моря, більше 150 родовищ нафти і газу + вона являється беззаперечним монополістом в плані постачання хліба, цукрового буряка, соняшника, рису, чаю, цитрусових та винограду по всій території рф через величезні посівні площі.

 Де сепаратизм? На поверхні. Жителів Кубані переважна більшість росіян вважає селюками і бидлом. Хоч тут і є доля правди, а саме те, що більшість жителів Кубані є жителями сіл [47% за офіційною статистикою рф], проте правда заключається в тому, що в регіоні проживають здебільшого працьовиті люди, які знають шо таке пахати зранку до ночі.

 Тепер мислимо без емоцій: не стоїть питання в тому чи пошириться вірус на території рф, питання лише в наслідках епідемії для жителів рф і обмежувальних заходах збоку офіційної влади щодо протидії хворобі. Якщо простими словами, то питання лише в тому, коли великі міста чи регіони закриються на карантин заради виживання.

Якщо ізоляція москви для більшості регіонів рф пройде фактично безслідно, бо, як самі росіяни кажуть «москва — не росія», то закриття на карантин Кубані буде мати вельми тяжкі наслідки для регіонів рф — нагадую, це основний постачальник провіанту.

Сепаратизм на Кубані фантастика? Це з якої сторони подивитись… Давайте мислити як звичайний житель Кубані: я, на відміну від москвичів та інших жителів великих міст, цілий рік працюю як раб, щоб вся рф була забезпечена провіантом, в тому числі столиця. Столиця через власну дурість стала епіцентром епідемії, а ті, хто мешкають в столиці, стали не маааасквічамі, а переносником вірусу. У підсумку, саме з москви, по регіонах рф розповсюджується зараза, бо саме в аеропорти москви прилетіла найбільша кількість інфікованих. Москва зупинилася на карантин, заробітчани поїхали в регіони, додому тобто. Прям з епіцентру епідемії.

Що отримують регіони і так звані селюки, в тому числі? Спалахи вірусу. І нові плани поставок їжі, в тому числі в столицю рф.

Далі відбувається наступне: кремль залишає регіони один на один із власними проблемами, сам продовжуючи грати у геополітику і допомагає Італії, Сербії у подоланні хвороби, забиваючи на власних мешканців. Логіка звичайного роботяги, який не має відношення до війни та Криму, в даній ситуації проста: працюю я, провіант поставляємо ми в столицю, але кремль допомагає гейропам, хоча, в першу чергу, має думати про власних громадян, яких косить вірус. В Італію везуть найкраще медичне устаткування і найкращих спеціалістів, а в нас ні лікарень, ні тямущих вірусологів в регіоні. Але … Але для нас, жителів регіону, що залишилися сам на сам із епідемією, є лише план заготівлі та відправки провіанту, узгоджений москвою, по всій території рф.

Далі ще цікавіше — регіон зачиняють на карантин. В регіоні з медициною все погано, з лікарями також, москва переводить стрілки на місцевого губернатора і його свиту, які не справляються з поширенням епідемії. Проте, замість допомоги від центральної влади, по типу як це було зроблено італійцям, регіон отримує лише шось по типу «дєнєг нєт, но ви дєржитєсь» + вимоги не зривати плани поставок провіанту, в той час, коли люди вмирають тупо на вулицях.

Погодьтеся, що нічого вигаданого нема в подібному мисленні звичайного роботяги, все просто і зрозуміло. Саме тому продуктовий сепаратизм скоро розпочнеться на території рф — регіони, в тому числі Кубань, коли вірус змусить вмирати тисячі людей щодня, задля власного виживання, закриють кордони.

Спочатку почнеться так званий харчовий сепаратизм. Після цього почнеться сепаратизм в плані поставок корисних копалин, що призведе або до штрафних санкцій, або для розривів контрактів на міжнародному рівні з рф. Причина зриву поставлених природних ресурсів буде проста — який сенс відправляти все невідомо куди, якщо в регіоні помирають люди пачками і не вистачає медикаментів та устаткування медичного?

Епілог. Робіть ставки, пані та панове, на те, хто буде у першій трійці регіонів, «сепаратистів» на росії. Особисто моя трійка така: Кубань, Сибір, Якутія.

Дякую за увагу. Кінець

 Пыпысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Харчовий сепаратизм на росії. Скоро
Please follow and like us: