Імперія стрибає на граблі. Продовження саги

Автор: Фашик Донецький

До речі, про те, як ввх знову стрибнув на одні і ті самі граблі.

Почну трохи здалеку: за даними з моїх власних джерел, в 2014 році ввх добряче збрехали про ту кількість людей, яка готова була підтримати клоунаду з ришпубліками. Чесно, не готовий сказати вже про точну кількість у відсотках, бо не пам’ятаю, але те, шо цифри були завищені рази в три-чотири — це точно.

Не готовий також сказати про те, чому ввх підсунули фальшиві документи: чи то була якась супер-пупер операція іноземних спецслужб, чи вова хотів побачити просто гарні цифри і розпочати вторгнення, чи просто з когось на ім’я асланбек дудаєв жорстко спитали щодо витрачених коштів і конкретного результату, тому і прийшлося підробляти документи, шоб порадувати фюрера.

Питання насправді не в цьому, а в розумінні процесів, що відбуваються та витримці. Ввх хотів вже і сьогодні і не бажав трохи потерпіти, шоб до влади прийшло якесь чудо по типу яника через пару років. «Хочу» переважило «доцільно» в даному випадку і у підсумку рф отримала незрозуміло що.

З вторгненням така ж фактично ситуація: на виборах в Україні кандидати від рф, якщо бути відвертими, мали шанси вийти в другий тур. Проте ніхто не хотів чекати і сталося те, свідками чого ми є зараз.

Чесно, знову не готовий сказати точну причину того, чому саме зараз, а не, наприклад, під час виборів: чи то ввх спішить, бо хворий(на голову також), чи знову розрахунки були сфальсифіковані, чи хтось просто банально вкрав багато грошей з оборонного бюджету рф і не мав іншого виходу, крім як знайти шанс підробити документи, щоб під час війни списати віртуальні танки, літаки і таке інше.

Питання в іншому: починаючи з Криму, вище керівництво рф, таке враження, шо або дезінформують, або вони живуть в якомусь вигаданому світі (що частково є правдою, судячи з риторики фюрера). Більш того, якщо відкинути всі емоції хоч на хвилину, то може також промайнути думка, шо у керма рф сидять ті, хто хочуть розвалити рф: погодьтеся, тільки дурень міг після Донбасу та Криму, які і так забирали левову частку бюджету рф, віддати наказ про вторгнення, тим самим підставивши рф під санкції.

До речі, чи не задумувались ви про те, шо тепер буде з динири, линири, пимири, окупованою частиною Грузії та Кримом? На всі ці геополітичні дебілізми витрачається неймовірна кількість грошей. Де їх брати тепер, коли купа санкцій, а ембарго на нафту та газ — питання найближчих місяців? Особисто в мене немає на це питання відповіді.

А де брати обіцяні гроші, які потрібно віддати за каліцтва та смерті російських окупантів в Україні? Так, безумовно, частину родичів відверто пошлють. Проте ці кошти потрібні не скільки задля турботи про окупантів зі сторони рф, а для іміджу крутого пацана вови, який атвєчаєт за базар.

За приблизними оцінками, війна в Україні обходиться рф 15-20 млрд баксів на день. З урахуванням санкцій, рф чекає голод та путь в нікуди. І це я зараз не шукаю логіки у вчинках керівництва російським рейхом, зовсім ні — я про те, шо війну неможливо виграти без грошей.

Друкарський станок ввімкнути — не варіант. Створити на території рф шось типу айфону, старлінку чи взагалі якийсь унікальний продукт — також без шансів (хто не вірить, хай знайде в себе річ виробництва північної Кореї). Золотовалютні резерви заморожені. Звідки, а точніше за рахунок чого, фінансувати «вєлічіє»?

У мене немає на це відповіді.

Так, росіян можна змусити жерти мох, роспропаганда на це здатна (і росіяни не проти), але за які кошти далі фінансувати війну? Звідки брати гроші на підкуп чиновників ЄС, політичних партій та європейських політиків? На останнє, до речі, потрібна готівка у більшості випадків.

Епілог. Дуже цікаво, коли рф почнуть публічно зраджувати ті, кому москва постійно та щедро платила на протязі багатьох років (а це станеться вже найближчим часом). При чому тут це? При тому, шо, незважаючи на купу компромату, який є у спецслужб рф на своїх агентів впливу, для абсолютної більшості стоїть питання тільки в тому, щоб вчасно зрадити рф — тим, хто бомбили мирні міста все одно ніхто не повірить.

‌Тому, в мене особисто, ставка на Угорщину, яка повністю під впливом рф на даний момент. Як гадаєте, коли угорський уряд залишить корабель, який тоне?

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Імперія стрибає на граблі. Продовження саги
Please follow and like us: