Іноді краще жувати, ніж говорити

Автор: Фашик Донецький

Може хто досі не знає, але війна з рф триває. Подобається нам це чи не подобається, проте росія від нас не відчепиться. Аж до поки ми не надаємо по рукам чи по зубам москві.

Також мушу нагадати, що війна триває з 2014 року і що абсолютно все, що робиться чи говориться нашими політиками чи журналістами має наслідки — росіяни з радістю використають найменшу помилку і обов’язково використають у власних інтересах. Той, хто цього не розуміє, той вже переможений і не має будь-яких шансів у протистоянні москві.

Але перейдемо до суті. Давайте подивимося на скріншоти нижче

Іноді краще жувати, ніж говорити
Іноді краще жувати, ніж говорити
Іноді краще жувати, ніж говорити
Іноді краще жувати, ніж говорити
Іноді краще жувати, ніж говорити

Як бачите, спецслужби рф не прогавили можливість використати похибку Бутусова.

Ні, стаття не про Бутусова. Стаття про тупість (на місці Бутусова міг бути кожен) та ігнорування елементарних правил інформаційної безпеки. Тупість полягає в тому, що журналіст, політик, спортсмен чи взагалі будь-хто, який є публічною особою, в умовах війни має добре подумати перед тим, як щось хочеться написати чи сказати аудиторії або шанувальникам.

Правильні публічні люди ставлять інтереси держави Україна в першу чергу, не правильні — заробляють політичні бали чи вирішують свої особисті питання. Правильно — це коли спортсмен, який представляє Україну, не фоткається з росіянином, бо в Україні його співгромадяни не зрозуміють. Не правильно — це коли спортсмен ставить друга чи знайомого з рф вище за інтереси держави Україна.

І цей вибір робиться свідомо. Ти або думаєш про наслідки, або будеш розгрібати гівно після того, як написав незрозуміло шо в соцмережах, зняв відео чи сказав дурню на публіці. Відмазки по типу «я не подумав» — не те. Це не рахується. Ти або через власну дурість під час війни з росією робиш все, щоб твій ворог не міг використати тебе (твої дії) в інтересах москви, або… Або просто жуєш і не говориш-не робиш нічого.

І справа тут не в Бутусові, як в публічній особі. Справа в тому, що в нас в країні досі не зрозуміли, шо росіяни завжди будуть карати за помилки. Журналіст ти чи політик, шоумен чи співак — якщо ти спіткнешся, то це обов’язково буде використано в інтересах держави росія. Бо триває війна і москві дешевше та простіше використати тупість ворога, ніж розкручувати потрібні наративи через власних агентів впливу чи просто корисних ідіотів.

Але маємо шо маємо — скандал після вчинку Бутусова + реакцію російських спецслужб на помилку. Відкрию секрет — росіяни нас не пожаліють і використають похибку по повній. І так, з точки зору логіки та економії часу + ресурсів, вони роблять абсолютно все правильно (ми робимо абсолютно аналогічно).

Як вам ціна помилки за одне відео: політичний скандал, дискредитація держави Україна на міжнародному рівні, можливість використання нашої похибки ворогом, а також розбрат і всередині країни? Як на мене, то це забагато. Це як віддати ворожим танкістам танк на постріляти по наших позиціях в безкоштовну аренду.

Повторюся, фішка не Бутусові. Фішка в розумінні причин того, що сталося та в прогнозуванні наслідків, щоб подібного більше не трапилося.

Чи можна в даному випадку відігратися і перевернути все з ніг на голову, щоб росіяни опинилися в дурнях? Можна. Проте, перед тим, як зробити спробу виправити ситуацію, потрібно добре подумати і нічого не робити на емоціях. Хоча… Я особисто впевнений, що кому-кому, а журналісту з таким великим досвідом, який має Бутусов, непотрібно нічого підказувати чи радити — він сам в змозі кого хочеш навчити подібним маніпуляціям.

І останнє. Для тих, хто досі не зрозумів, про що саме стаття. Мова в статті про те, що скандал, який спровокувало відео від Бутусова, має бути для всіх наших публічних осіб холодним душем і яскравим прикладом того, що всі помилки, враховуючи війну з рф, будуть мати наслідки.

Епілог. Як гадаєте, скандальне відео було знято і поширено в публічному просторі через те, що хтось не подумав чи навмисно? В мене особисто немає на це питання відповіді. А у вас?

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Іноді краще жувати, ніж говорити
Please follow and like us: