Калмицька народна республіка. Початок

Автор: Фашик Донецький

  Багато було у змі написано щодо динирійця трапезнікова та його призначення в Калмикії. Вже напевно всі знають, що трапезніков і злодій з багаторічним стажем, і хлопчик на побігеньках у ахметова, і що в нього фейкова біографія[навіть динирійська], і що він тісно спілкується та у дружніх стосунках з кіллером ахметова з прізвищем Чортков. Ну і так далі.

  Проте, фактично ніде не написали про одну цікаву обставину. Точніше про це незручно писати пропагандистським змі рф, бо це зруйнує міф про те, що у тюрмі народів[в рф] всі корінні народи щасливі. Але риторика протесту калмиків щодо призначення трапезнікова змінилася кардинально, давайте про це поговоримо трохи детальніше.

  Почнемо з того, що якщо раніше протести були чіткі і зрозумілі: «ми, русскіє, россіянє, не бажаємо, щоб людина з темним минулим була чиновником в Калмикії», то зараз ця риторика кардинально змінилася. Дивимся відео.

  Як на мене, то, на даний момент, пропагандистська машина рф намагається всіляко показати оточуючим, що нічого не відбувається в Калмикії. Хоча це не так — насправді, призначивши трапезнікова чиновником в Елісті, кремль власноручно і смачно вистрілив собі в ногу.

  Якщо ви уважно подивилися відео, то не могли не помітити таких тезисів на мітингу, як:

  Ми, народ Калмикії [ не росіяни, а саме народ Калмикії ]

  Ми — калмики. Не росіяне, а саме калмики

  Москва не довіряє калмикам, а значить вони хто? Люди другого сорту. Не росіяни, не рускіє, а другосортні аборигени.

  Прошу уважно звернути на той факт, як саме змінилася риторика протестів: якщо раніше було «ми проти призначення трапезнікова», то зараз все інакше «ми, калмики, люди другого сорту, в себе в республіці, протестуємо проти кремля». Як на мене, то роспропаганда з усіх сил намагається всім показати, що не бачить як змінилися протестні настрої з «ми проти трапезнікова» в «калмики проти безчинств москви».

  Думаю, ви зрозуміли, до чого я веду — в Калмикії вже зараз відбувається зростання сепаратистських настроїв і ворог вже не США, а саме кремль. Як на мене, то найсмішнішим в ситуації зі зростанням сепаратистських настроїв в регіоні є те, що спровокували його кремль і динирієць трапезніков, а не Київ. Погодьтеся, що вистрілити собі в ногу, посіявши сепаратистські настрої в регіоні рф, взявши на керівну посаду сепаратиста з багаторічним стажем — це взагалі окремий анекдот.

  До речі, про зростання протестних, в тому числі сепаратистських настроїв, офіційна роспропаганда взагалі мовчить. Причина — не може такого бути і все, крапка. Проте від мовчання роспропаганди ситуація в регіоні не змінюється і зараз я це доведу.

  Чи знаєте ви, де на росії встановлений 4-метровий пам’ятник Чингісхану? Відповідь проста — в Калмикії. Але найцікавішим є те, що сама ідея встановити пам’ятник полководцю належить калмику, директору заводу, який чітко відповів на питання про причину встановлення монументу, цитую» «це була давня мрія, щоб на землі потомків Чингісхана з’явився меморіал».

  Упс. А як же матрьошки, водочка, балалайка, пельмені? Калмики ж наче рускіє, до чого тут Чингісхан? До речі, пам’ятник був встановлений осінню 2019 року. Привіт кісельову і компанії, обговорюйте «чотамухохлов» і не звертайте уваги на це, ага.

  Всі напевно чули про примусове виселення кримско-татарського народу силами нквд. Проте… Проте в Калмикії було фактично те саме: калмиків примусово переселяли в Сибір, операція нквд називалась «Улуси», а кількість населення Калмикії після цього злочину комуністичного режиму скоротилася на 30-50%. Якщо не помиляюсь, то примусове виселення взагалі відбувалося в 1943 році. До речі, в сучасній Калмикії 28 грудня відзначається як День пам’яті жертв депортації калмицького народу + цей день офіційно є вихідним в республіці.

  Зовсім забув. Калмики — це ті, хто публічно принизили гундяєва та всю його нквд-шну тусовку в рясах: в місті Лагань встановлена найбільша статуя Будди в Європі. Скрєпи, православіє? Калмики на все це наплювали.

  Скажу навіть більше, роспропаганда дуже добре пам’ятає про Нахтігаль та СС Галичину, але чомусь замовчує той факт, що під час другої світової війни на стороні нацистської Німеччини воювали 16 екскадронів, приблизно по 100 чоловік у кожному, а коли німці залишали Елісту, столицю Калмикії, то … То разом з нацистами пішли захищати Гітлера приблизно 3000 озброєних бійців: 1000 в ескадронах, 1000 добровольців і поліцаїв, 1000 учасників місцевої самооборони. Цікаво, правда? Це ж не Бандера чи Шухевич, тому про даний факт скобєєвой і соловьйову просто не можна згадувати на центральних пропагандистських змі.

  Епілог. Знаєте, хто рекомендував призначити динирійця трапезнікова на керівну посаду в Калмикії? Голова Республіки, Бату Хасіков, колишній кікбоксер. Хасіков відомий тим, що в 2016 році був позбавлений степені кандидата політичних наук через те, що … Чувак тупо переписав частину чужої наукової роботи, в якій тупо змінив «Карачаєво-Черкесію» на «Калмикію». Проте це таке, тупим чиновником для більшості росіян є саме українець Кличко. Чи не так?

  Наостанок хочу розвіяти сумніви тих, хто вважають, що багато в статті елементарно є бажанням видати бажане за дійсне, в Калмикії не може бути в принципі ніяких сепаратистських настроїв апріорі. Вимушений вас засмутити — кремль та роспропаганда знову проспали удар зі спини в себе на території від корінних народів рф. На цей раз від калмиків. З чим я щиро москву і вітаю.

Калмыцкая Народная Республика. Начало Калмицька народна республіка. Початок

Калмыцкая Народная Республика. Начало Калмицька народна республіка. Початок

Калмыцкая Народная Республика. Начало Калмицька народна республіка. Початок

Калмыцкая Народная Республика. Начало Калмицька народна республіка. Початок

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Калмицька народна республіка. Початок

Please follow and like us: