Російський шовінізм та так званий День народної єдності.

Автор: Фашик Донецький

  Те, що росіяни — лицеміри з багатостолітнім стажем є незаперечним фактом для всіх, крім самих представників московитської сучасної орди. Ну, а російський шовінізм, на мою думку, вже давно є не менш небезпечним, ніж нацистські ідеї про Третій Рейх. Давайте на конкретному прикладі знову в цьому переконаємось.

  Почнемо з того, що в понеділок, 4 листопада, на росії будуть святкувати так званий День Народної єдності. Проте, якщо не брехати самим собі, то цей день і так зване свято взагалі, був, є і залишається фейком. Причина — на росії є лише одна титульна національність, «бєлая кость» — московити. Всі інші національності для представників матрьошкостану, що є так званою елітою — це чурки, узкоглазиє, зверькі і т п расистські синоніми. Ні про яку міфічну «народну єдність» на росії не може йти в принципі, бо так зване свято присвячене Казанській іконі Божої Матері і тим самим звеличує захоплення Казані військами Івана Грозного. Погодьтеся, святкувати в один день і звільнення москви від поляків, і різню в Казані — як мінімум є лицемірством. Логіку тут не шукайте, логіка здорової людини тут не працює.

  Але найцікавішим у завтрашньому «святкуванні» Дня єдності є зовсім інша подія, яку, готовий побитися об заклад на що завгодно, проігнорують всі пропагандистські змі рф. А буде зовсім несумно і зараз я поясню чому.

  4 листопада, тобто вже завтра, у так званий День народної єдності рф, представники організацій корінних народів будуть пікетувати дипломатичні установи рф. Скажу навіть більше, національні активісти корінних народів рф заявили про намір провести акцію під назвою «День російського шовінізму», щоб привернути увагу до шовіністичної національної політики щодо корінних народів, які проживають на території сучасної рф.

  Також організатори акції вимагатимуть від нинішньої влади рф рівноціннного ставлення до представників всіх корінних народів рф + створити комісію, яка буде проводити слідчі дії щодо розстрілу, що нещодавно стався у військовій частині на Забайкаллі. Крім того, активісти, які завтра будуть пікетувати дипломатичні установи рф, мають на меті запросити до складу слідчої комісії, яка буде розслідувати причини розстрілу татарином Шамсутдіновим етнічних росіян, Союз комітетів солдатських матерів росії, представників організацій корінних народів рф + комісії з прав людини ПАРЄ. [так, це той самий хлопчина, який помстився за знущання над собою представникам «бєлой кості» у військовій частині — всі кривдники вже на концерті у кабзона].

  Епілог. Закладаюсь на штуку баксів, що жоден пропагандистський тв канал рф завтра не напише і не покаже жодного сюжету про пікетування дипломатичних установ рф представниками корінних народів рф. Причина — нє может бить такова і всьо тут.

  Пропоную завтра уважно слідкувати за новинами Фінляндії, США, Польщі та України — всюди вже анонсовано проведення пікетів з боку представників корінних народів рф.

  Мораль. Почалося? Чи може мені здалося?

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Російський шовінізм та так званий День народної єдності.

Please follow and like us: