Коронавирок? Реалії окупації

Автор: Фашик Донецький
 З подивом сьогодні прочитав про те, що аваков заявив — в окупованій рф Горлівці 12 випадків коронавірусу. Зараз трохи розкажу про те, що відбувається насправді.

 Преамбула. Почнем з того, що диниропітеки в принципі не можуть вилікувати так званий коронавірус. Причин тому багато: слабка кваліфікація у місцевих лікарів, відсутність необхідного медичного обладнання і російська крейда. Крейда — це я ліки маю на увазі виробництва рф. Кожен адекватний мешканець окупованих підтвердить те, що російські ліки — це нано-гівно кольору крейди, мінімум 80-90% так званих лікарських засобів виробництва рф — це контрафакт і всі вони мають ефект максимум плацебо. Скажу навіть більше, навіть вата надає перевагу лікам саме Хунти, а не російським мазям чи «мікстурам», вироблених у підвалах рф по старовинним рецептам [4 лопати піску, 1 цементу і посипати все крейдою].

 Одним словом, ліків нема, щоб перемогти коронавірус на окупованих [і ватовірус теж]. Ліки можна придбати на випадок спалаху коронавірусу у рф, проте хто-хто, а рф поставить цінник такий, що треба буде всі танки продати 2 рази.

 А тепер трохи реалій. Інформацію збирав особисто. Рівень інформації — завідуючі відділень лікарень окупованої частини Донецької області.

 Горлівка — 17-18 інфікованих. Так, тим самим шо казав аваков

 Макіївка — 8 підтверджених і 3 під питанням

 Донецьк — 11-12 інфікованих

 Іловайськ — 3 людини під підозрою

 Шахтарськ — у однієї людини підтверджено, одна під підозрою

 Ясинувата — 1 зафіксований випадок зараження

 Амросіївка — 4 людини з підозрою на коронавірус

 Вуглегірськ — 1 людина під підозрою

 Єнакієве — 10 підтверждених випадків, 7 під підозрою

 Харцизськ — 3 людини під підозрою

 Сніжне — 2 випадки зараження, 3-4 людини з підозрою на коронавірус

 Новоазовськ — найгірша ситуація, 24-26 зафіксовано, 18 з підозрою

 Забув. Наказ мінпропаганди динири — всі випадки ураження коронавірусом списувати на пневмонію.

 Якось так. Не кашляйте. Кінець

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Коронавирок? Реалії окупації
Please follow and like us: