лорак. Балада про робити і пес діти

Автор: Фашик Донецький

Преамбула. До закінчення війни немає ніяких «спорту поз політикою» та «музикі внє палітікі». Є лише особисте бажання або заробляти гроші і на росії, і в Україні або немає. Як спорт, так і музика завжди були і будуть інструментами, важелями впливу в політиці. Той, хто цього не розуміє, або відверто бреше сам собі, або лицемір, або живе у вигаданому світі з рожевими поні.

Але повернемося до екзамену під назвою «каньцерт лорак». Так, саме екзамену, бо саме ця подія ділить людей на тих, хто просто висловлює занепокоєння, на тих, кому хочеться на каньцерт, на тих, хто знає, що робити і на тих, кому просто начхати. Каньцерт лорак — це прецедент, екзамен на зворотню реакцію після проваленого екзамену, який успішно здав вася вакуленко, баста, і який не здало суспільство.

Для тих, хто не розуміє, що відбувається: рф завжди бере стільки, скільки їй дозволяють, допоки не отримає по рукам. Басту ми дозволили, тому рф іде далі і саме тому лорак.

Взагалі питання всіляких концертів тих, кому начхати на державу і цінності саме держави Україна, доволі просте і складне водночас. Просте, бо завжди будуть ті, кому абсолютно фіолетово, хто і що казав, їм потрібен музончик, шансончик, дим сігарєт с мєнтолом і аби пожерти було щось. Складне, бо і концерт басти, і каньцерт лорак — це саме результати нашої роботи і інформаційній сфері: спочатку було мінніхуя, потім міністерство мастурбації, а потім маємо на виході і лорак, і басту.

Головною причиною того, що вся ця пающая внєпалітіка їде до України є те, що на державному рівні ми допустили помилку, фундаментальну, якою користуються спецслужби рф. За сім років ми не сформували образ у пєвцов ртом для більшості населення, який викликає відразу і небажання іти навіть на безкоштовний концерт будь кого, хто порушив закони України чи виступає проти цінностей, які є у кожного свідомого громадянина. Нам ніхто не заважає, не заважав, в нас були і є всі інструменти і важелі впливу на цю ситуацію, проте… Проте як в міністерстві мастурбації (дезінформації), так і в мінніхуя, як працювали хххх(багато матюків), так і працюють по сьогоднішній день.(про телеканал дно взагалі мовчу). У підсумку маємо результат, який маємо.

Але не все так погано, як здається на перший погляд. І зараз я поясню чому.

В моєму розумінні є два типи людей: одні роблять, другі пес дять та жаліються на жорстокий світ, який їх не сприймає і не розуміє, які вони бубочки. Пропоную розібрати каньцерт лорак на шурупи і гайки, використовуючи психологію того, хто хоче взяти лом і вдарити на камери цим ломом по пальцям, маючи на меті привести приклад того, що буде з тими, хто заступають за червону лінію.

Оголошення. Дана інструкція не є закликом до дій, які будуть описані нижче.

Перейдемо до суті. Маємо наступну ситуацію: можливий концерт внєпалітічєской і мету — зірвати всі каньцерти лорак + загнати організаторів цього всього шабашу в мінуса по грошам. Але найголовніше те, що в нас є бажання робити щось, а не пес діти.

Варіант вирішення номер 1, доволі дорогий. Потрібно купити десь 50 білетів на один із каньцертів вати. Квитки далі роздаються тим, хто прям на каньцерті внєпалітічєской заспівають хором пісню про ввх.

Прошу зауважити зовсім різний тип мислення: я не пропоную виражати занепокоєння, а саме робити, вирішувати ситуацію, використовуючи прості і дієві інструменти.

До речі, як гадаєте, що буде після того, коли відео з каньцерту лорак, на якому будуть співати пісню про ввх, попаде в тирнет? І це я мовчу про те, що дуже цікаво буде побачити і реакцію охоронців, і реакцію тих, хто свідомо і за власні кошти прийшли паслушать пєсні від вати. Особисто мені, чисто по-людськи, навіть жаль охоронців, яким буде віддано наказ вивести провокаторів з залу. Проте… Проте мета понад усе, толерантність до ворога вже вбила достатньо. Тому хто хоче пес діти, той так і робить, а хто хоче вирішувати ситуацію, той просто закочує рукава і пес дячить.

Взагалі у варіанта 1 багато варіацій розвитку. Тут все залежить від фантазії тих, хто можуть собі дозволити викинути з голови толерантне гівно і відпрацювати доволі брудно, але, у підсумку досягнути мети.

Наголошую на тому, що зірвати каньцерт не є проблемою, проблемою є наслідки для тих, хто це зробить.

Приведу приклад: заспівали пісню про ввх на каньцерті, виступ зірвано. Перемога? Не зовсім. Бо на тих, хто зірвали каньцерт, подадуть до суду і є великі шанси того, що рішення суду буде не на користь правильних пацанів.

Все просто і складно водночас. Ти можеш заради мети закидати всі туалети дріжджями завчасно, але будь готовий до того, що на тебе потім подадуть до суду через умисне пошкодження майна і ти будеш винен власнику закладу чималеньку суму грошей. Ти можеш зіпсувати проводку в залі під час виступу або до виступу, але, якщо тебе спіймають, то будь готовий до судів. Чи багато людей готові на таке? Побачимо. Скоро. Поки що рахунок 1:0 на користь рф та її посіпак.

Проте пропоную розглянути ще варіанти того, яким чином можна саме зірвати каньцерт за допомогою простих дій, а не блаблабла в соцмережах.

Варіант 2 — димові шашки чи просто дим. Мета — щоб приїхали на виклик саме пожежники, тим самим зірвавши каньцерт.

Не бачу проблем задіяти протипожежну сигналізацію, треба лише бажання не пес діти, а пес дячити.

Хоча ні, брешу. Крім бажання зірвати каньцерт, потрібно розуміти про відповідальність за хибний виклик пожежників і готовність нести відповідальність в судах за скоєне правопорушення. До речі, ніхто не заважає купити телефон на базарі + сімку та повідомити про пожежу, ціна питання гривень 250 максимум (не є закликом до дії).

Як бачите, різниця в мисленні очевидна: коли є бажання перемогти, то ти не чекаєш нікого і робиш сам, починаєш саме робити, а не пес діти у соцмережах.

Чим я відрізняюсь від тих, хто скиглять? Принаймні тим, що можу собі дозволити мислити про те, як за допомогою брудних прийомів зірвати каньцерт. Я, на відміну тих, хто постійно кричить про зраду, занепокоєння щодо можливого каньцерту і т д, готовий собі хоч уявити те, як можна досягти кінцевої мети, а не чекати, щоб це зробив хтось інший.

Ну, а ми продовжуємо баладу і пропонуємо варіант номер три, дешевий, але небезпечний.

Як на рахунок того, щоб замінувати будівлю, де відбудеться каньцерт (не є закликом до дій)? І… І, скажімо представитися по телефону російськими націоналістами? Ну, або динирійцями.

Не бачу проблеми це зробити. В Києві, до речі, не знайшлося жодного сміливця, який це б зробив на концерті вати вакуленка.

Небезпечним в цьому варіанті є те, що наслідки можуть і можливо будуть, в тому числі кримінальні. Проте і тут є вихід, якщо створити прецедент.

Поясню як це робиться: скажімо, відбулося 300 дзвінків з повідомленням про замінування і є 300 різних людей, які це таки зробили. У підсумку для судової системи буде створено прецедент: покарати одразу 300 осіб тих, кого треба покарати + максимальний розголос справи. Гадаю, жодна влада не захоче отримати одночасно одразу 300 (кількість не принципова) в’язнів сумління, тому, скоріше за все, все обмежиться адміністративними методами. Але все може бути.

До речі, в даному випадку, цей, зрив каньцерту, буде часткова робота на спецслужби рф. Серйозно. Бо у підсумку суспільство знову поділиться на тих, хто підтримує радикалів та радикальні методи і тих, хто хоче грати з ватою по правилам, не зважаючи на те, що вата вбиває нас 7 років підряд. Також буде створено вдалу телевізійну картинку для спецслужб рф, яка буде демонізувати тих, хто готові не розмовляти, а саме діяти, найбільш мотивованих членів суспільства.

Як бачите, у зриву каньцерту є дві сторони медалі і все це можна використати проти інтересів держави Україна. І це обов’язково буде використано, не сумнівайтеся.

Ну, а ми перейдемо поки до варіанту номер чотири, який також не потребує надзусиль і великих розумових здібностей.

Все насправді просто: каньцерт відбувається в приміщенні, приміщення має загальну площу, до приміщення треба доїхати або дійти.

До чого тут це? До місця, де можливо відбудеться каньцерт, треба доїхати, а значить є шанс зробити величезну кількість пробок — треба лише годинку-другу почати їздити тупо за правилами. Площа — також просто, не бачу проблем навколо приміщення зібрати ікс чоловік із гучномовцями чи блутуз колонками, пригнати зграю собак чи тих, у кого є собаки, щоб демонстративно вигулювати їх біля будівлі, де має відбутися каньцерт, примовляючи «Рекс, за годинку ми тебья накормімм.. вата, фкусна, ам-ам…»

Смішно? Не спрацює? А як на рахунок того, що вата мінімум злякається тієї кількості собак, яку побачить перед будівлею, де можливо відбудеться каньцерт? А як на рахунок того, щоб по всім маршрутам, за якими можна дістатися до будівлі, де мають відбутися внєпалітічєскіє пєсні, спалити опудало лорак? Проявіть фантазію, врешті-решт, будьте тими, хто звикли робити, а не пес діти.

Проте нагадую, що всі ваші дії можуть використати спецслужби рф і обов’язково це зроблять. Пам’ятайте про це і добре подумайте над тим, як можна зробити і чи взагалі варто це робити.

Епілог. Варіант п’ятий, останній. Незважаючи на те, що 90% тих, хто почали читати статтю, до цього місця так і не дійшли, я таки, в якості прикладу (не є закликом до дій), запропоную найпростіший варіант — пес дячити на державному рівні.

Якщо влада постійно ігнорує запит суспільства, то ця влада, у підсумку іде. Той, хто цього не розуміє, буде у ростові або на звалищі історії. Можна довго розмовляти про те, який в нас народ, розумний чи дурний, але одного у нього точно не відняти: якщо хтось впевнений чомусь, що тут можна заступати за червоні лінії, як це постійно робиться на росії, той хай спитає вітю з Єнакієво про те, чим це закінчується у підсумку.

Тут, в Україні, або ти зважаєш на запити від суспільства, коли ти при владі, або ти не влада. Так було з Кучмою, було з Януковичем, було з Порошенко.

Пропоную діючій владі пес дячити і не дражнити суспільство. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

лорак. Балада про робити і пес діти
Please follow and like us: