Математика проти путіна

Автор: Фашик Донецький

Люблю цифри. Бо цифрам начхати на те, що хоче чи які хворі фантазії має абсолютно будь-який хворий на голову недоімператор чи психічно неврівноважений диктатор. Цифри є цифрами і завжди залишаються цифрами, як би це комусь не хотілося змінити.

Але давайте до суті, а точніше до йобнутого та його дегенератів генералів, які або свідомо саботували вторгнення в Україну, або елементарні неуки. Зараз поясню чому.

Військові сили США в середньому використовують на 1 солдата 7-10 чоловік тилового забезпечення. Кацапи, за даними рускої вікіпедії — 5 чоловік юзають на 1 макаку(асвабадітіля).

Математика проти путіна

Тепер пропоную взяти до рук калькулятор і спитати себе ось що. Як так сталося, що вже на 4 день війни у росіян почалися величезні проблеми з забезпеченням питною водою? Це саботаж зі сторони командування чи хтось свідомо брехав і створив армію на папері, тупо ігноруючи елементарні правила ведення бойових дій, які знають навіть цивільні?

І це не бравада, ні. Це просто для розуміння того, що, станом на сьогодні, ми воюємо не з умовними 100 тисячами росіян, а з армією в 500 тис (точну кількість армії рф, яка приймає участь в бойових діях, не знаю, це питання до генштабу).

Але, повторюся: як так сталося, що фтарая армія міра не змогла і досі не може забезпечити нормальне тилове забезпечення? Чи не нагадує це вам картонний рейхстаг?)

Ні, ніхто не каже, шо за допомогою шльопанців можна успішно протистояти армії рф. Питання в тому, шо або в росіян на рівні командування дегенерати, або хтось подав командуванню завідомо неправдиві дані, бо розраховував на те, шо росіян фактично всюди на території України зустрінуть с цвєтамі.

Безперечно, частково ставка росіян на місцевих колаборантів таки зіграла. Але тоді знову повстає питання щодо адекватності командуючих армією рф, які, замість того, щоб розраховувати лише на себе, чомусь вирішили довіритися даним розвідки, яка десь і чомусь взяла цифри, які повністю та цілком задовольнили російський генштаб.

Епілог. Повторюся, це ні в якому разі не бравада. Просто цифри не брешуть (у більшості випадків), а ігнорування цифр, особливо стосовно власної армії, призводить до провалу будь-якої військової операції.

У підсумку маємо декілька варіантів того, що відбувається чи відбулося з армією рф до та після вторгнення в Україну:

  • Хтось давав роками дезінформацію
  • Хтось ігнорував розвіддані
  • Хтось боявся не вгодити йобнутому і тому подавав невірну інформацію щодо України
  • Хтось свідомо кинув рф на бабки і замість роботи на спецслужби видавав фантазії, які з радістю ковтав кремль
  • Хтось недооцінив ЗСУ і тому вирішив начхати на цифри, які написані кров’ю

‌Саме тому, гадаю, на росії вже найближчим часом станеться і генералопад з вікон, і арешти. Цей процес вже розпочався, але його ще вдається приховувати від змі. Поки що.

Мораль. Готовий посперечатися, що десь до червня місяця поточного року ми станемо свідками мінімум 10 гучних арештів та смертей серед найвищого військового керівництва армії рф, розвідки та спецслужб. І найпрекрасніше тут те, що терор, по відношенню до вищезгаданих осіб, буде рандомним.

‌Тому абсолютно всі керівні посади на рівні генштабу рф, які пов’язані з війною в Україні, ну дуже погано сплять.

‌І це прекрасно насправді. Бо буде саме те, чого хотіли росіяни — період «єжовщіни». Смачного, тоуварісчі.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Математика проти путіна
Please follow and like us: