Новини з окупованих

Автор: Фашик Донецький

Преамбула. Дана стаття написана на основі того, що надіслали читачі каналу, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України. Дякую тим, хто не мовчить.

А тепер до суті. Почнемо з Запорізької області.

Читач просить передати привіт колаборанту на ім’я щепенко ілона васільєвна, яку кацапи призначили імпєратріцей, «мером» тобто, смт Черніговка. Також читач вважає, що безумовно потрібно зазначити те, шо ілона 14 травня поведе кацапів в районний музей, що це станеться о 9:30 ранку і шо знаходиться цей музей за такою адресою: смт Чернігівка, вулиця Соборна, 410.

Мораль. Ілона, ти не нервуйся, ми нікому не розкажемо про те, як ти прислуговувала нащадкам свиней та собак.

Ідемо далі. В районі Великої Новоселівки Донецької області у кацапів, за словами читача, сталася надзвичайна подія — з рядів армії рф втікли ішаки у кількості 7 штук. Ну, тобто вівцейоби, дон — кадирня.

Втекли з позицій семеро майбутніх трупів, але двох вже таки піймали. Де ще 5? Поняття не маю (кацапи, до речі, теж). Можливо миші їх з’їли, а можливо тік-токери вже трупи. Але є і хороші новини: мішок картоплі тим 5, якшо вони таки здохли, гарантовано.

Також дуже цікаві новини з окупованої рф Горлівки — за словами підписника, в штаб в вищезазначене місто привезли кацапів. І цікаво тут те, що це кацапи з-під Харкова, які склали зброю та дезертирували (втікли нахуй) прямо з позицій.

За інформацією від читача, з москви прийшла команда знищити дезертирів, списавши це на звірства хунти.

Мораль. Рускіє сваіх нє брасают, а убівают. Гии

Харківська область. В Барвінковському районі, за словами підписника, кацапи мародерять під керівництвом майора головєнкова. Особливо серед кацапів цінуються апєрациі по асвабаждєнію ломбардів, а також вважається показником «статусу» спиздити мінімум 1 кілограм золота у укропов.

Мораль. Читач передає палкий привіт гаджину, ельману та яріну, мародерам. Каже, що дуже дякує рускім мародерам за номера телефонів і що по ним сьогодні будуть коригувати артилерію ЗСУ.

Також цікаві новини надійшли від підписників з Барвінківскього району Харківської області. Читачі стверджують, що в ці краї ніхто не хоче їхати з русні — вже близько 700 випадків відмов вести бойові дії на території Харківської області + що командування окупантів в даний момент тупо в шоці і не знає шо робити. Інформація уточнюється та перевіряється.

І останнє на сьогодні. В линири та динири, за даними від одного з читачів, зовсім скоро буде новий «призов» — росіяни поставили задачу зібрати 5000 тушок для путіна до середини червня. Особливо багато дезертирів серед так званих «мобілізованих» на Харківському напрямку — росіяни кожного дня фіксують факт втечі з позицій.

Мораль. Нагадую колаборантам та кацапам: ми вас бачимо, ми всюди. А ви нас — не бачите.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Новини з окупованих
Please follow and like us: