НАТО в хате. Вате не читать

Автор: Фашик Донецкий

 Сегодня день тюрьмы народов, если кто не в курсе — день россии. Много можно и нудно писать о том, что эта территория превратилась в зону с дикими и воинственными дикарями, которые почему-то решили, что их кто-то хочет захватить-напасть на них, а моксель — это столица мира. Ну и так далее. Меня сегодня интересует немного другое — плевок вове бункерному от НАТО в рожу, который произошел именно сегодня, в день тюрьмы народов.

 Ща объясню о чем я. На пальцах.

 Почнемо з того, що НАТО визнав Україну членом Програми розширених можливостей Альянсу. Ніби нічого такого, гучний заголовок? Це не зовсім так. Давайте трохи розберем ці розширені можливості, які в нас від сьогодні з’явилися.

 Програма розширених можливостей НАТО включає в себе такі пункти як:

 — Участь у плануванні операцій та навчань

 — Доступ до передового досвіду та пріоритетної сертифікації сил і засобів

 — Можливість направити національний персонал на посади в штаб-квартирі та командних структурах НАТО

 — Обмін розвідданними для підвищення взаємної ситуаційної обізнаності

 Перших три пункти хай коментують політологи, наші експерти в дорогих піджаках, а також військові. А от останній пункт я трохи розберу на деталі, бо це, як на мене, має дати декому чіткий сигнал дзвонити в сбУ чи тікати на заробітки на росію. Зараз поясню чому.

 Все просто. Дуже. Візьмемо банальну ситуацію: в нашої СБУ є списки макак динири-линири, а також їх посібників, з фото, іменами та прізвищами. Це є розвіддані. Програма розширених можливостей передбачає що? Обмін розвідданими з НАТО, а значить ці самі списки є у НАТО.

 Ось ще простий приклад — паспорта рф, що їх отримали колаборанти з окупованих та фанати рф є у СБУ. Також у СБУ є база тих, хто отримали так звані кримські паспорти і аусвайси бананових недореспублік. Згадуємо про те, що передбачає Програма розширених можливостей і виходить знов ляпота: всі вищезгадані розвіддані є тим товаром, яким Україна залюбки поділиться з НАТО.

 Ніби нічого такого? Знову ні і знову неправда. Знову згадуємо про те, що Україна отримала після того, як стала членом Програми розширених можливостей НАТО: обмін розвідданими для підвищення взаємної ситуаційної обізнаності. Якщо хтось не зрозумів, то Україна, міняючись розвідданими з НАТО, отримує, наприклад ось що:

 — На прохання члена Програми НАТО можна заморозити банківські рахунки бойовиків та їх посібників, а також росіян

 — На прохання члена Програми розширених можливостей НАТО, тобто України, можна домовитися про те, щоб всі ті, що причетні до злочинів проти України, стали персонами нон грата на території членів Альянсу

 — Також можна попросити членів Альянсу затримувати всіх тих, що вчинили злочини проти України та переховуються від правосуддя в країнах, що входять в блок НАТО + депортувати їх до України + допомогти затримати злочинця на території країни, що входить в НАТО.

 І це я тільки поверхнево розписав можливості, які отримала Україна від того, що НАТО визнав нас членом Програми розширених можливостей. Це лише короткі тези всього по одному пункту і як бачите, комусь точно буде непереливки з числа колаборантів та росіян.

 Мораль. Непоганий подарунок на день тюрми народів вовці пенсіонеру. А ви як вважаєте?

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

НАТО в хате. Вате не читать
Please follow and like us: