Нескорені. Початок легенди

Автор: Фашик Донецький
 Сьогодні дуже багато написано про ДАП, Кіборгів і штурм аеропорту. Проте для багатьох місцевих жителів цей день запам’ятався як той, коли Українська армія показали зуби і пошинкувала на салати російських найманців[мінімум 39 макак здохли тоді].

 І це було круто. Круто було бачити в Донецьку лютий жах в очах озброєних придурків з колорадками, які готові були перевдягатися в жіночий одяг і псячими стежками тікати в сторону ростова в цей же вечір. В цей день більшість адекватних жителів Донецька і вата були впевнені, що цирк закінчився — в місто заїдуть Наші пацани і настане кінець епосі дебілізму. Проте, як показала історія, це був лиш початок боротьби, за ДАП в тому числі. Чому не дали наказ заходити в місто після успішного штурму — хай лишиться на совісті тих, хто цей наказ не віддав[і будьте ви прокляті], а ті, хто все про ДАП знає тільки з тв, прохання просто замовкнути і не ганьбитися, бо виглядає це як мінімум смішно.

 Взагалі 26 травня, крім уроку для російських найманців та місцевої нечисті, стало також днем «батальону шашлик», фото трупів макак облетіли весь тирнет, як український, так і закордонний. Психологічний ж ефект успішного штурму ДАПу, який захопили абізяни і русня, важко переоцінити: адекватні жителі зрозуміли, що їх є кому захистити, колаборанти дійшли висновку, що Українці можуть і будуть вбивати тих, хто перейшли на бік ворога, а роспропаганда не все їм розказала.

 Епілог. Можна довго розказувати про Кіборгів, про 242 дні, про Героїв ДАПу і підлість росії, які згодом таки відбили летовище, проте я не буду цього робити. Бо ДАП і штурм ДАПу — це не тільки відвага і професіоналізм українських військових, а й важка праця цивільних, що знаходились і досі знаходяться на окупованих, проте не здалися і допомагають зсУ.

 Імена цих людей ви ніколи не дізнаєтесь, вони звичайні цивільні і не пишуть в соцмережах. Вони просто роблять, робили і продовжують робити те, що мусять — допомагають у звільненні окупованих[спитайте у військових як саме]. Просто повірте на слово, без допомоги цих людей, цифри 242 в принципі не могло б бути.

 Одним словом, всіх причетних до успішного бою 26 травня — з світлим днем. Ви круті. Дуже. Маю за честь жити в одній країні з вами[хоч і на окупованій частині її] і мати таких співвітчизників. Справжніх. З психологією переможців. Вітання з Донецька від тих, хто все знає про макак і прискорює деокупацію Донбасу. Кінець

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Нескорені. Початок легенди
Please follow and like us: