Новорічне

Автор: Фашик Донецький

Новорічне

До нового року залишилися лічені години. Хтось рубає салати, хтось оккупантів і це чомусь не показують по тв, хтось просто вже в кізяки п’яний. Ніби всі живемо в одному часі, ніби на календарі у всіх 2020-й рік, проте …

Проте світИ різні. В Україні і на окупованих після 14-го року два світи: один тих, хто втомились від війни, хоча її не бачили, другий світ живе війною. Це не добре і не погано, таке всюди є. Проте іноді ті, хто поняття не мають шо таке війна, вчать як жити і як воювати тих, хто плете сітки пацанам і кожну нашу втрату на сході України сприймає як смерть родича. Ось від цього реально нудить і зазвичай хочеться вивезти «втомленого від війни» в Пєскі на тиждень або кинути під ноги шумову гранату, шоб реально бабахнуло, а «уставший» зжер свій салют після вибуху.

Проте … Проте це не стаття про те, шо хтось хороший, а хтось поганий. Будьмо чесними, сьомий рік війни пішов — ми самі втомилися від протистояння рф. Так, хочеться іноді відключити телефон, пропасти зі зв’язку на тиждень два і не мати доступ до тирнету чи новин, бо ото шо там показують реально вже остопизділо.

Проте ми себе обманюємо. Як би ми не втомились, ми прекрасно розуміємо те, шо крім нас нікому ця держава не потрібна, бидлу з мисленням «какая разніца» не потрібні ні воля, ні незалежність, тільки ковбаса. Тому вже завтра ми знову продовжимо працювати. Хтось в тирнеті, хтось буде продовжувати плести сітки, хтось брати додаткові години на роботі, шоб було шо дати волонтерам. А хтось в окопах прикрасить головну ялинку країни і …

Одним словом, всіх причетних з наступаючими. Завдяки вам 2021-й рік Україна буде святкувати як незалежна країна, а не малоросія. Моя повага вам за стійкість і незламний дух. Ви круті.

І останнє. Жителі окупованих територій України, що кожен день працюють над деокупацією — тримайтесь. Ви, а точніше ми, можемо і ми знайдемо сили продовжити боротьбу, не дивлячись на то, хто там виграв вибори в Америці і не зважаючи на обставини. Дякую за те, що ви просто є. Маю за честь жити в одному часі з вами.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерський, гранти не гриземо, дотацій з бюджету не отримуємо. У кого є можливість взяти участь в розвитку проекту, будемо вдячні.

Рабів надішлемо поштою

5375 4141 1364 0162

Патреон

Решта реквізити в меню сайту.

Дякую всім за участь у розвитку.

Новорічне
Please follow and like us: