Одкб і Херсон. Що придумав хворий. (рима)

Автор: Фашик Донецький

Нещодавно гауляйтер окупованої Херсонської області на прізвище сальдо виступив з доволі цікавою заявою, в якій висловився щодо можливого звернення, а точніше з проханням до членів одкб (тих, які «допомогли» Вірменії в війні проти Азербайджану) ввести «миротворчі сили». Чесно, в мене немає часу шукати першоджерело (в вас також є тирнет), бо цікавить трохи інше в даному випадку.

А саме: навіщо він це сказав публічно? І чому новину підхопили гру-шні змі та агенти впливу

Одкб і Херсон. Що придумав хворий. (рима)

Почнемо з простого. Подібна заява — це не є думка самого гауляйтера, а те, що озвучування того, шо йому написали і наказали сказати росіяни.

Далі. Все це бла-бла-бла про «прівлєчєніє» міротворчєского контінгєнта для охрани правопорядка, разлічних об’єктов інфраструктури і культурно-масових мєропріятій» — ніщо інше як:

  • Визнання, шо в Херсонській області все погано з колаборантами. Вони є, але немає навіть достатньої кількості, щоб набрати поліцаїв (гауляйтер сальдо каже шо «правоохранітєльениє органи» ісчо форміруюцца)
  • Функції поліцаїв в Херсонській області виконують або динирійці-линирійці, або кацапи, тому це чиста окупація
  • В рф не вистачає людських ресурсів на утримання окупованих територій
  • В рф не вистачає грошей для утримання окупованих територій (росіянам і макакам динири треба платити)
  • Росіяни хочуть «поділитися» відповідальністю за окупацію частини територій України з членами одкб

Мене особисто цікавить останній пункт. Давайте згадаємо, які країни входять до складу одкб: Казахстан, Киргизстан, Білорусь, Вірменія, Таджикистан та Узбекистан. І якщо з Білоруссю все плюс-мінус ясно, то інші навряд захочуть «розділити» відповідальність рф за окупацію територій України, а також отримати «палєзних» санкцій в якості бонусу, тим самим підставивши свою економіку під удар.

Але Кон Чен Ий бачить ситуацію трохи інакше — для нього «ввод міротворчєского контінгєнта» є нічим іншим, як і викликом всьому світу, і прив’язці економік вищеназваних держав до рф, а не світової фінансової системи, в якій, в якості універсального платіжного засобу, можна ввести фунти путлєра чи ще якісь кольорові камінці.

Проте… Проте є проблема з тим, шо пенсіонер вова живе у вигаданому світі. Погодьтеся, так звані еліти країн одкб мали прекрасну нагоду пересвідчитися, як просто і швидко в ЄС та США арештовують і майно олігархів, і золотовалютні запаси росіян. Тому вони не дуже хочуть повторити долю абрамовічєй та інших, а спокійно їздити до буржуїв і витрачати вкрадені гроші там, а не на росії.

Що може запропонувати путін країнам одкб в обмін на колективну відповідальність за окупацію частини території України? Дефіцит? Арешт валютних рахунків? Дешеву нафту чи газ? Чи може колективну участь у виплаті репарацій Україні або стільці в Гаазі для суду над військовими злочинцями?

В мене немає однозначної відповіді на це питання. А у вас?

Епілог. Як бачите, Кон Чен Ий взагалі не розуміє те, що відбувається і в якому світі він живе. Безперечно, Білорусь лукашенко піде з путіним до кінця, аж до Гааги, за співучасть в військових злочинах. Але чи потрібно це іншим країнам одкб?

Як на мене, питання риторичне.

Мораль. Дєдушка, випий пігулки. В тебе шиза прогресує. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Одкб і Херсон. Що придумав хворий. (рима)
Please follow and like us: