Вбити пушиліна. Місія можлива

Автор : Фашик Донецький

Фантасмагоричні і не дуже події відбуваються як в линирійському князівстві, так і в диниропотамії: не зважаючи на військові дії, які тривають кожний день, росіяни вже ділять гроші, які ще не отримали на відбудову динири та линири. І зараз я це дуже просто доведу.

Почнемо з простого, а саме з тих, кого вже було звільнено і кого було призначено росіянами в окупаційну адміністрацію динири. І тут в нас є ну дуже цікавий персонаж, якого звуть александр костомаров.

Чим цікава ця особа? Наприклад, тим, шо в нього немає власного чвк, як у бородая (бородай, так званий перший голова динири, володіє чвк «єното» ом). Також костомаров, якого призначили російські окупанти на посаду «пєрвого замєстітєля прєдсєдатєля апарата динири», має великий досвід адміністративної роботи — він працював в ульяновской області, масковскай, ліпєцкой і архангєльской.

Тобто, якшо порівнювати його зі всією гопотою пушиліна, як «міністри», «герцоги» і т д, костомаров має реальний практичний досвід керівництва, а не є ручною абізяною, на відміну від будь кого з динирійців. Більш того, костомаров, судячи з того, шо про нього пишуть в пресі російській, має також досвід боротьби з опозицією, а це, в свою чергу, непоганий такий сигнал динирійській «новій еліті», яку чекають ой які важкі та темні часи.

Бо відбувається по суті заміна всіх пішаків, які приймають рішення по динири чи можуть робити вигляд, шо вони можуть це, на росіян. Причина тривіальна — багато зруйнованих міст = багато грошей, які можна покласти в кишені тих, хто за статусом вище, ніж вся як динирійська, так і линирійська «політична» гопота. І що найбільш прекрасне в даній ситуації, так це те, що нікого не влаштовує половина чи маленька частка з майбутнього глобального розпилу грошей з бюджету рф.

Тому ставки на те, хто буде кормитися, максимальні.

Більш того, не на користь як пушиліна, так і пасічника, грає те, шо їх завжди можна вбити і списати знищення на міфічну дрг Хунти + те, що в кремлі ніхто не забув про апетити донецької та луганської вати щодо грошей (чого тільки коштує приклад захарченко, якого вбили, не зважаючи на те, що в нього кумом був сам сурков).

Тому пощади не буде. Це розуміють всі, навіть пушилін та князь линири на прізвище пасєчнік.

Єдине, що цікаво в даний момент, так це те, чи вб’ють цих обох гауляйтерів, чи видадуть їм «золоті парашути», як це було зроблено з плотніцким, першим «важдьом» линирійського племені.

Епілог. Де тут перемога? А її немає. Проте, особисто мені здається, шо ми побачимо серію вбивств і в Донецьку, і в Луганську, в яких звинуватять ЗСУ, марсіан чи ще яких-небудь фантастичних істот. А потім на місце пушиліна та пасєчніка поставлять правільних пацанов, готових до роботи та з досвідом пиляти гроші з бюджету рф.

Одним словом, робимо ставки, пані та панове, на те, хто помре раніше. Ставлю на ммм-щика. А ви?

Як на мене, то сьогоднішній обстріл адміністрації пушиліна був попередженням. Останнім.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Вбити пушиліна. Місія можлива
Please follow and like us: