Операція «граблі». Зроблено на росії

Автор: Фашик Донецький

Уявіть собі ситуацію, коли напівголий недоумок стрибає на граблі з третього поверху. При чому, їбанько чомусь впевнений, шо це якийсь «хітрий план» чи «мнагахадовочка». А потім цей самий недоумок робить це знову. І знову. І знову

Приблизно така сама ситуація відбувається зараз в Україні — якщо путін в 2014 році змусив навчити себе та рф ненавидіти тільки частину населення, то в 2022 році сталося те, чого не мало статися — ввх люто ненавидить навіть російськомовне населення України.

Ні, стаття не про так зване мовне питання, з яким немає і ніколи не було проблем в Україні. Стаття про фундамент, який, як би не звучало цинічно, заклав і одночасно зруйнував кремль активними військовими діями в Україні.

Без образ, але, станом на сьогодні, особисто я не готовий відповісти, в якому місті більше ненавидять рф: в Маріуполі чи в Харкові? Чи може в Миколаєві найбільше тих, хто тупо відрізають голови, якшо чиясь рускагаварясчая чєлюсть не змогла вимовити слово «паляниця»? Чи в Херсоні, де, не зважаючи на озброєних росіян, люди виходять на мітинги і просто посилають росіян нахуй?

А може це Бердянськ? Чи все ж таки Нова Каховка? Чи Одеса? Ну, або Ізюм, як варіант?

Наголошую на тому, шо стаття не про мову і тим більше не про те, хто більше чи менше постраждав. Беріть глибше — росіяни, за допомогою росіян, російського озброєння та виконуючи злочинні накази з рф, змусили себе ненавидіти тих, на кого вони опиралися 30 років поспіль. І якщо це раніше був Донецьк чи Луганськ, то тепер це фактично весь схід України. Як на мене, це не те, що просто стрибок на граблі з третього поверху — це навіть більше нагадує стрибок в сторону граблів і… І непереборне бажання вцілити не ногами в залізо, а дупою зверху на держак.

Ні, це не в мене хвора фантазія чи уява. Хвороба — це коли ти віддаєш наказ знищувати російськомовне населення російським озброєнням. Бо це значить, шо ти або зовсім йобнута істота, або взагалі не розумієш того, шо відбудеться потім.

Без образ, але саме путін та кремль створили російськомовних русопатів. Саме русопатів, а не русофобів — бидло з рф не бояться, його просто хочуть знищувати до 7 коліна.

Більше немає козиря в рукаві у москви — так званого мовного питання. Замість цього з’явилися ті, хто на російській мові готові 24/7 пояснювати та розказувати всьому світу, шо росіяни — це сучасні нацисти.

Мораль. Уявіть собі ситуацію: сусід захотів забрати в вас квартиру та має союзників — сусідів по поверху. Потім, після того, як цей же недоумок, намагаючись вас вмовити віддати хату, таки дійшов висновку, шо ви не віддасте йому взагалі ніхуа, робить приблизно наступне — закидує гранатами тих, хто були його так званими союзниками.

Погодьтеся, після вибухів у власних помешканнях, сказати шо в недоумка немає в принципі більше шансів опиратися на так званих сосєдскоговорящіх — це нічого не сказати. І сам факт того, шо це зроблено свідомо та з власної волі та ініціативи йобнутого сусіда, наводить на певні роздуми щодо його психічного стану.

И последнее. Специально на русском напишу — если кто-то из россиян до сих пор не понял, то после войны Украина создаст группы, которые будут выслеживать и убивать русских военных преступников. И самое хуевое для русских будет то, что команды, которые будут это делать, состоять будут на 90% из русскоговорящих.

‌Поэтому жалеть военных преступников не будут. Вы, россияне, их не жалели ни в Мариуполе, ни в Николаеве, ни в Харькове, ни в других городах Украины. Но это вы поймёте только тогда, когда будет слишком поздно — когда за вами придут.

Конец

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Операція "граблі". Зроблено на росії
Please follow and like us: