Перший пішов

Автор: Фашик Донецький

Сьогодні, особисто для мене, абсолютною топ новиною дня стало те, що росіянин добровільно здався в полон + здав танк. Щодо того, шо саме йому, тому хто здався в полон, запропонували в обмін на його вчинок, залишимо на совісті командування. Я трохи про інше.

Зараз, тобто вже сьогодні, ми можемо нанести роспропаганді ну дуже болючий удар і по гордості, і в медіа просторі. Важливо лише не втратити шанс це зробити, бо час спливає.

Все в наших руках, пані та панове. Особисто я чекаю велике інтерв’ю полоненого за участю представників всіх світових ЗМІ, на якому умовний Міша розкаже те, як класно здаватися в полон, бути живим і які він з цього всього отримав плюшки.

Толерасти, які вважають, що це негарно і т д — ідіть нахуй.

Так, розумію, шо в даний момент вирішується питання щодо сім’ї та евакуації рідних полоненого з нацистської Німеччини, росії тобто, і шо все не так просто, як здається на перший погляд. Проте… Проте, як би не звучало цинічно, мішу має вже сьогодні побачити весь світ у вигідному для України контексті.

Колишній полонений має стати тим, за інтерв’ю з яким мають давати хабарі представники ЗМІ, постійним учасником всіляких ток-шоу, як політичних, так і розважальних. Його перше інтерв’ю має бути перекладено на більшість мов світу, за тиждень має вийти його книжка, в тому числі на англійській мові. Подобається нам це чи ні, але ми або це зробимо, або втратимо шанс на деморалізацію тих, хто хочуть нас знищити — про танкіста мішу повинен знати тупо весь світ.

Яким чином інформаційні продукти проникнуть в інформаційний простір нацистської росії? Все просто — кацапи, в намаганні заглушити новину чи будь-які згадки про мішу, отримають у підсумку ефект Барбари Стрейзанд, з яким вони не вміють боротися.

Епілог. До речі, якщо наші керівники таки вирішать розіграти карту полоненого російського танкіста, то це також буде непогана перевірка для журналістів ЄС та США. Чому перевірка? Тому, шо відмовитися від запрошення на прес-конференцію такого гатунку — це як мінімум непрофесійно, а бути присутнім, навіть в якості глядача = посваритися з рф і стати персоною нон грата на росії. Особисто мені ну дуже цікаво, хто з так званих акул пера вирішить ризикнути.

Але, знову-таки, залишилося грамотно використати полоненого в інтересах держави Україна. Чи зроблять це? Скоро побачимо.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Перший пішов
Please follow and like us: