Прапори та фоточки на службі України

Автор: Фашик Донецький

Останнім часом люди дорікають тим, шо доволі часто виставляю фотографії з Європи та США, на яких як не мітинг в підтримку України, то ше якийсь перфоманс. Скажу навіть більше, частина людей досі не розуміють, який з того всього зиск для держави Україна.

‌Без образ. Може слово «зиск» в контексті всього вищенаписаного звучить трохи грубо, проте мушу частині людей пояснити як то все працює (мітинги в підтримку та фото).

Перше, що треба знати — мітинги, які відбуваються на підтримку України, формують громадську думку і про те, шо відбувається на території нашої держави, і про мешканців, культуру тощо. Також імідж нашої країни формує діаспора, яка, на відміну від російської, зробила за останній місяць більше, ніж МЗС за всі роки роботи.

Проте не час лаяти МЗС. Пропоную розглянути мітинги в підтримку України за межами держави та різноманітні флешмоби, як інструменти, за допомогою яких ми з вами отримуємо конкретні результати.

Почнемо з простого. Завдяки міжнародній підтримці та акціям в підтримку України за кордоном, ми отримуємо гуманітарну допомогу. Бо Україна та українці мають імідж вільних людей, які б’ються зі світовим злом (рф). Гуманітарна допомога, до речі, це не тільки предмети першої необхідності, а й бронежилети, каски і т д, частину з яких нам надають безкоштовно.

Далі. Через позитивний імідж України, який створюється на мітингах за межами держави, наші волонтери тільки в плюсі. Бо частина грошей на закупівлю всього, шо треба і не треба + того шо треба на вчора, купляють як раз таки за кошти тих, хто не знав ще позавчора, де Україна на карті знаходиться, але, побачивши світлі обличчя і відчувши дух свободи, вирішив підтримати ЗСУ.

Більш того, саме завдяки роботі діаспори та небайдужих членів громад на місцях, які хоч по 10 чоловік стоять з прапорами України на центральних площах міст чи селищ, створюється тиск на політиків, які, діючи у власних інтересах, також можуть, як би це не звучало цинічно, заробити політичні бали — допомагати Україні модно, спілкуватися з українцями престижно, бо ти тоді точно на стороні добра.

І це я мовчу про те, що флешмоби, акції в підтримку України закордоном та безліч українських прапорів закордоном вже допомогли нашим біженцям, яких зустрічають, як тих, що потрапили в біду, а не як дикунів.

І останнє або про те, що не пишуть в змі. Створюючи тиск на політиків, починаючи з місцевого рівня, закінчуючи мітингами в Вашингтоні, ми отримуємо не словесну підтримку, а озброєння — бо саме на цих мітингах Наші люди та просто небайдужі громадяни іноземних держав створили нам, як країні, образ того, кому треба допомогти, в тому числі патронами, снарядами та зброєю.

Епілог. Кажуть, шо любити Україну, знаходячись від неї в теплому місці, де не стріляють та де не падають бомби, набагато легше, ніж в Києві. І це частково правда.

Проте бездумно критикувати тих людей, за допомогою яких наші біженці та ЗСУ отримують безліч плюшок, а влада України міжнародну підтримку — це як мінімум тупо.

Любити — це дієслово. Від слова робити шось, а не пиздіти. Пам’ятайте про це.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Прапори та фоточки на службі України
Please follow and like us: