Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

Автор: Фашик Донецький

У попередніх статтях я писав про те, що саме Україна може і допомогти Польщі у врегулюванні кризи на кордоні, і навчитися боротися зі спецслужбами рф, які використовують будь-які засоби для досягнення, поставлених москвою, цілей. Причин тому багато, не буду всі перераховувати (хто розумний, тому пояснення непотрібні).

Пропоную розібрати на конкретних прикладах те, як спецслужби рф працюють проти Польщі в інформаційному просторі, а також те, як вони це можуть використовувати у власних, тобто московських інтересах.

Дивимся скріншот нижче

Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

Як бачите, рф використовує необачність військовослужбовців Польщі і з легкістю може ідентифікувати тих, хто виконують свій обов’язок на кордоні з Білоруссю. Що дає ідентифікація? Багато чого. Приведу простий приклад.

За одним екраном військовослужбовець Польщі, за іншим — Наташка, яка є чекістом. Дивимося на скріншот вище уважно — фотографії взяті із тіндеру, з сайту знайомств тобто. А це значить, що? Ну, наприклад те, що за допомогою фейкової інтимної переписки легко можливо завербувати військовослужбовця Польщі.

Точніше військовослужбовців, які потім, по першій відмашці, наприклад, можуть зробити коридор для «біженців». На шальках терезів репутація, якшо хто так і не зрозумів і даний метод працює дуже давно (я про шантаж, якщо шо).

І це я мовчу про те, що також можна знайти точки впливу на військовослужбовців Польщі, використавши їх фото і тиснути, наприклад, через сім’ю. Це також працює і також століттями. До речі, як гадаєте, на скільки складно за допомогою фейкової інтимної переписки з одруженим чоловіком «попросити» його про «послугу? Ну, або віддати наказ, погрожуючи розголошенням переписки? Отож.

До чого тут росія чи росіяни? До того, що громадянину Литви, Німеччини чи України абсолютно начхати на те, яке має прізвище військовослужбовець Польщі, що стоїть в даний момент на кордоні з Білоруссю і тим більше немає ні часу, ні бажання шукати та ідентифікувати тих громадян Польщі, які виконують свій обов’язок на сайтах знайомств. А от росії чомусь це потрібно і москва виділяє і людей, і ресурси на ідентифікацію польських військових, що знаходяться на кордоні з Білоруссю.

Так, можна трактувати мій висновок як параною, проте… Проте, особисто я, ніколи не повірю в те, що хтось на росії на волонтерських засадах сидить на сайтах знайомств з метою ідентифікації польських військових, які в даний момент знаходяться на кордоні з Білоруссю. А ви?

Далі буде ще цікавіше, не перемикайте. Дивимся скріншот нижче

Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

Зверніть увагу на те, куди завдає удару рф — спецслужби б’ють саме по віросповіданню, по релігії. Погодьтеся, звучить подібний закид, що на скріншоті, доволі смачно, якщо можна так висловитися і летить подібний інформаційний снаряд не тільки прямо, бо б’є і по релігії, і по слабким місцям військових — по жінках.

Може хто не пам’ятає, проте подібні прийоми спецслужби рф використовували часто на початку війни в Україні: якщо мені не зраджує пам’ять, то фактично до кінця 2014 року активно проводилася інформаційна кампанія, керована з москви, що була спрямована на військовослужбовців України і яка поширювала тезу про те, що жінки, в той час, як їх чоловіки на фронті, зраджують їм. На прикладі Польщі ми бачимо так званий апгрейд цього методу. Чи може я помиляюсь?

Як це працює? Дуже просто — якщо донести подібну інформацію до тих військовослужбовців, які виконують свій обов’язок на кордоні з Білоруссю, то можна легко деморалізувати частину військових і це, в свою чергу, призведе обов’язково до втрати концентрації. Далі ще простіше — вище я написав про ідентифікацію спецслужбами рф польських військових. Ідентифікація — це один з інструментів впливу, який означає, що можна інформацію про «зелені лампи» передати не примарному польському війську, а саме тим, хто знаходяться на кордоні з Білоруссю і тим самим послабити увагу громадян Польщі.

Хоча… Це все параноя. А може й ні.

Проте давайте про параною трохи. Насправді росіяни ні при чому і все, що написано вище — русофобія. Тому пропоную подивитися на скріншот нижче

Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

Чесно, не готовий сперечатися про те, на скільки розповсюджене ім’я Наташа в Польщі. Проте я параноїк трошки і глянув на аккаунт, з якого подібна теза про «зелені лампи» була поширена. І ось що я знайшов

Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави
Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

|

Ось іще фото, з її аккаунту

|

Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

І останнє фото. Наташа нещодавно отримала нагороду за будівництво мосту між Польщею та Білоруссю.

Польща. Як спецслужби рф працюють проти Варшави

Епілог. Як бачите, нічого нового чекісти не вигадали і вигадати не можуть — методи в них ті ж самі, які використовувалися за часів срср. Проте є ті, хто це розуміють і знають як з цим всім працювати і ті, хто поки що не має такої практики, як Україна. Бажаю Польщі удачі та витримки — росіяни вас будуть бити нижче поясу. Пам’ятайте про це.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: