Поверніть мого тата або вата буде палати

Автор: Фашик Донецький

В Україні анонсували вихід документального фільму, який буде присвячений тим дітям, батьків яких затримали російські окупанти на території Криму. Про це повідомив Кримськотатарський Ресурсний Центр.

В цьому фільмі будуть зібрані історії дітей, чиїх батьків ув’язнили чи викрали російські окупанти після захоплення Криму. Частина з тих дітей, які будуть показані в документальному кінофільмі, на власні очі бачили затримання рідних росіянами та їх посібниками.

Поверніть мого тата або вата буде палати

Де тут перемога? А її немає. Проте, особисто для мене, важливим є те, що Україна чи не вперше звернула увагу і використає дітей в інформаційному протистоянні з рф. Моралісти — далі можете не читати. Мене ж радує сам факт того, що ми не тільки вміємо захищатися від роспропаганди, яка постійно використовує дітей в інтересах москви, а й можемо інколи перейти у наступ.

До речі, гляньте на трейлер фільму. На мою думку, дуже непогана робота. А ви як вважаєте?

До речі, якщо комусь здається, що використовувати дітей в протистоянні з окупантами є аморальним чи низьким, вимушений розчарувати — росіяни вчать дітей на окупованих сході України та на півдні України вбивати і начхати хотіли на те, що думає про це все весь цивілізований світ.

Бу-бу-бу, не можна бути такими, як окупанти. Згоден цілком. Бо ми такими не є, не були і ніколи не станемо. Хто не вірить — прохання вказати точку на карті, яку Україна загарбала, окупувала та виростила там зомбованих дітей, які не знають ні мови, ні історії, ні звичаїв власного народу. Успіхів.

Тим, хто вважають, що зняти документальний фільм про дітей, батьків яких ув’язнили чи викрали російські окупанти, хочу трохи нагадати про те, як кремль використовує дітей у своїх власних інтересах:

  • 7,5 років відбувається промивка мізків «рускім міром» на окупованих територіях сходу та півдні України
  • 7,5 років дітей на окупованих територіях України навчають вбивати всіх тих, хто не сприймають «цінності», що їх насаджують в школах та дитсадках
  • 7,5 років — це багато, якшо шо. Частина з тих дітей, яким промили мізки роспропагандою, вже вбиває чи служить в армії російських окупантів
  • За 7,5 років окупації у частини дітей, які народилися чи проживають на окупованих територіях, не здригнеться рука і ця дитина без вагань вистрілить в «бендеру»

Взагалі можна продовжувати перераховувати те, що вже зробили росіяни та їх посібники з дітьми та молоддю на окупованих. Але чи має це сенс? Частина людей це розуміє і так, а частині населення начхати: війна для них та окупація українських територій — це десь далеко і їх особисто не стосується (ета палітікі нас пасорілі, плять)

До речі, хочете розкажу як швидко вираховувати таких агентів впливу чи латентних ватанів в інформаційному просторі? Просто скажіть їм про те, що скоро вийде документальний фільм «Поверніть мого тата», який присвячений тим дітям, батьків яких ув’язнили російські окупанти. Ті лідери думок, хто почнуть мекати чи писати про мораль, про те, що нєльзя такоє кіно снімать і т д, або працюють на спецслужби рф свідомо і за гроші, або ж ідейні ватани, що працюють в інтересах держави росія «на перспективу».

Епілог. Чекаємо на яскраві пожежі на території рф після виходу документального фільму та дуже пильно спостерігаємо за тими, хто будуть намагатися відпрацювати рублі на території України, поливаючи брудом вищезазначене кіно.

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Поверніть мого тата або вата буде палати
Please follow and like us: