Про добро, волю и яйца

Автор: Фашик Донецкий
 Сегодня много красивых слов о Добровольцах написано и сказано на просторах соцсетей, мол с праздником и все такое. Я же напишу про яйца. Ибо у одних они есть, а другим нужно юбки носить, а не штаны.

 Рф і роспропаганда боїться і завжди боялась добровольців України. Причина — більшість цих людей прекрасно розуміють з ким мають справу і хто ворог. Їх доволі важко перевербувати чи купити, бо це ідейні люди. На відміну від політиків, добровольці хочуть перемоги, а не миру, вони знають, що рф завжди хотіла і буде прагнути знищити Україну як державу чи просто колонізувати.

 І це дуже бісить росіян. Особливо тоді, коли ти пропонуєш вчорашньому вчителю мішок грошей, а у відповідь отримуєш шось по типу «пнх, кацап йобаний».

 А взагалі добровольці — це люди з яйцями, які знають ціну слова росіян, що становить повний нуль. Для добровольців є різниця, який прапор, яка мова є державною, як називається вулиця. Так, для більшості населення[не тільки в нашій країні, а й в інших державах] добровольці — це радикали, які незрозуміло чому завжди невдоволені владою. Проте більшості важливіший холодильник, ніж інтереси держави, в якій живеш ти і будуть жити твої діти.

 Одним словом, всіх причетних — з святом. Дякую за те, що ви є.

 Пысы:
Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Про добро, волю и яйца
Please follow and like us: