Про православний джихад мпц.

 Почалося. Сталося те, про що я писав раніше — кремль вже не приховуючись, почав перевзуватися.

Кацапи давно зрозуміли просту річ: ну нема ніякого захисту рюцкагаварясчих на Донбасі, тема гнила та не витримує ніякої критики. Уточнення: ми зараз говоримо про тих кацапів, які є справжніми дійовими особами війни на Донбасі, про стадо дебілів мова не йде, ті схавають і війну заради захисту християн в Ірані.

Якщо хтось пропустив, нагадую: 2 ручних цуцика кремля, пасічник та наркоманфюрер захараст, завдяки магічному збігу обставин, наввипередки дружно загавкали в один день, 23 липня:

 педро луганський продзявкав про релігійний геноцид.

захараст заверещав про те, що надання Українській церкві автокефалії призведе до релігіозної війни.

Давайте подумаємо разом про що це все свідчить.

Проекту недоросія тапки, білі та пухнасті. Сама фішка назви недоросія була дуже сильною: лейтмотивом створення недодержави було будівництво справжньої, нетакої рифи. Одночасно сама назва давала деяку впевненість пиздоглуздуватим, що рифи їх прийме, а також що можна будувати щось насправді якісне. Проте… Не для будівництва чесного та прозорого суспільства ця війна була придумана в кремлі, це все байки для тих, хто вірить в те шо Христос був родом з Калуги.

Так, раніше було озвучено, що недоросія як проект був закритий. Проте, основним важілем, точкою опори для актів громадянської непокори + для вторгнення кадрових військ з немитої, був так званий захист рюцкагаварясчіх, саме під цим соусом  світу та диванним дебілам «продали» війну на Донбасі.

Проте відбувся парадокс: всі ми знаємо, що велика кількість саме російскомовних людей захищає Україну від нечисті, а на тих територіях, де розташована Хунта, досі не повішали жодного москаля[нажаль]. Цими фактами Україна через змі та в політичних дискусіях постійно тикала кацапів у гімно: неможливо відмазатись від того, що під час війни «за право рюцкагаварясчих разгаварівать на рюцкам», ті міста, де зараз при владі Хунта, не проводять расові чистки чи етнічні + нелогічно та абсурдно виглядає те, що російськомовні воюють з російськомовними, котрі хочуть розмовляти російською. Так, придурки з воркути чи ше з якихось місць, де мати особистий унітаз — це ознака статусу в суспільстві, вірять до сих пір в абсурдні заяви про танки в  шахтах і т д. Проте, всі адекватні люди розуміли і розуміють: всі заяви про «захист» регіональної мови та утиски рюцкагаварясчіх на Донбассі — це люта маячня.

Ситуація на сьогодні вельми погана в стані російських окупантів та їх посібників: більшість зрозуміли, що ідеї як такової на цій війні нема, основна мета — це бабла побільше заробити та втікти в рф. Моральний стан у посіпак вови ботоксного з кремля вкрай поганий: воювати нема бажання за 300 баксів, а роботу знайти на ті ж гроші фактично нереально. Плюс окопна війна показує чітко всі проблеми колаборантів: нові люди приходять в лави сепарастів неохоче, ідеї нема як такої, всі заклики чи заяви захараста або пасічника про захоплення областей повністю викликають сміх навіть у так званих старожилів армії динири.

Ідея динири здохла, це беззаперечний факт. Проте, йобнуті в кремлі, намагаються все одно реанімувати військові дії на Донбасі + відродити так званий «добровольчий» рух з рифи. За роки війни всі адекватні побачили, що нема ніякого утиску рюцкагаварясчіх, тому секта мастурбаторів на сталіна іде ва-банк, вони розігрують останню карту, що в них залишилась — релігійну війну на Донбасі.

Виглядає це все дійство, з одного боку, ну дуже тупо, але, з іншої сторони, вельми привабливо для кремля. Зараз поясню чому.

Ми на 95% отримали власну церкву, кремль іде нахуй з попами-фсб шниками в рясах. Проте, це найкращий час, щоб посіяти зерна саме релігійної війни. Судіть самі: я гадаю, що нікого зовсім не здивує те, що кацапи підірвуть храм московського патріархату з прихожанами, а потім те ж саме зроблять з церквою Українського патріархату. Думаю, що це не ціна для йобнутих. А тепер подумайте над наслідками всього двух вибухів і радикалізацію суспільства в Україні. В мене, якщо чесно, нема гарантій того, що кончені не зроблять цього десь під президентські вибори. А у вас?

До чого я веду. Одночасна заява ручних цуциків кремля, захараста та пасічника — це старт офіційного так званого «ребрендингу» війни в Україні. Це початок переформатування війни за права рюцкагаварясчіх на війну релігійну. Це зовсім нова ідея та причина воювати та приїжджати з воронєжей вбивати інаковірців. Релігійні війни — найжорстокіші, якщо хтось забув.

Релігійна війна на Донбасі — це останній козир кремля, бо все інше дебіли з москви просрали: Українці таки вивчили історію власну, Українізація йде 4 роки поспіль [хоч не дуже швидко, проте процес іде]. «Адіннарот», «адна історія» — це вже сміття, а не важілі пропаганди. Залишилась «адна вєра» зі всіх основних постулатів пропаганди рф.

Кремлю втрачати нічого, міф про те, що Україна і кацапія споріднені народи чи ше якась маячня розвінчаний. Тому йобнуті поставили свою останню ставку — на релігійну війну. Кацапам тепер немає чого втрачати, вони просрали за роки війни все те, що радянська пропаганда робила 70 років.

Так, кацапам нічого не коштує підірвати в себе на території погранзаставу, звинуватити в цьому ЗСУ і поперти відкритою війною на Україну, ніхто не знає шо там за сміття в головах у них. Проте всілякі провокації по типу нападу на циган, братання на камери рос тв в москві та дискредитація саме Українців, як людей, проти яких потрібно воювати, бо то є  «іновєрци» — це саме те, що називається в політтехнології терміном «де-фейс». Іншими словами, москва хоче  саме з Донбасу почати православний джихад.

Мораль: зберігаємо спокій, чистимо кулемети та чекаємо порцію дебільних казочок від пропагандонів про «звєрства Хунти над вєрующімі мацкофскага патріархата».

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

?? про православный джихад мпц

Please follow and like us: