Про щелепи пітбуля

 

Автор: Василь Відчайдушний (орфографію та стилістику автора збережено)

Кілька разів у мережі зустрічав кумедну історію про те, як пограбували квартиру, яку оберігав пітбуль. Злодії проникли в житло, і коли пес вже пішов на них в атаку, то кинули йому у пащу фуфайку. У собаки спрацював рефлекс, щелепи захлопнулись. Потім його повісили разом з фуфайкою на вішак. В такому вигляді песика і знайшли згодом господарі, бо щелепи у такої собаки ще довго залишаються міцно стиснутими.

Зараз в мережу кинули фуфайку, в яку вчепились багато і наших співвітчизників. Маю на увазі нібито викривальний фільм Навального про шалену розкіш пуцєнського палацу під Ґеленджиком. Значна аудиторія витрачає час на перегляд та обговорення. Мене цей фільм не зацікавив від слова зовсім. Саме тому, що в цьому маніпуляційному продукті використовується «рефлекс пітбуля», яким, на жаль, хворіє значна частина нашого суспільства. Ґрунтується маніпуляція на совковому (або постсовковому) жлобстві. І заздрощах. І схильності винуватити у власній бідності когось. І схильності очікувати поліпшення життя від того, хто очолить державу. 

Натомість цей фільм нагадав мені давно забуту історію кінця союзу. Тоді відбувалось щось подібне до протистояння між пуцєним та Навальним –  Горбачов vs Єльцин. І останній якось сказав приблизно так: «Уявляєте, у Горбачова вдома є аж два (!!!) кольорових телевізори!». Таким нехитрим способом Єльцин збурив у совках невдоволення і посприяв демонізації генсеку та перемиканні уваги аудиторії на болючу для неї тему. А в цей самий час за лаштунками відбувались геть інші і набагато важливіші події.

То до чого я веду. Не варто розраховувати на те, що усунення пуцєна призведе до значних змін в середині рашки. Зміна одного «пєтрушки» на іншого кардинально нічого не змінить. Так, Навальний не самостійна фігура, він просто представляє інтереси іншої «башти» кремля. І з його ймовірним приходом до влади мало що зміниться (про «Крим не бутерброд ми пам’ятаємо).

Так само треба «слідкувати за руками» наших керманичей – будь який кіпіш на екранах та у мережі для них зручний час щось утнути, поки увага публіки притягнута до чогось іншого. Тому, шановні читачі, закликаю зберігати тверезий погляд на події та бути уважними. 

І, за нагоди, вітаю всіх з Днем Соборності. Україна знов буде єдина включно зі всіма тимчасово окупованими територіями. Шануймося!

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

                  С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Про щелепи пітбуля
Please follow and like us: