Психоз і вірус

Автор: Фашик Донецький
  На період істерії, пов’язаної з  вірусом, війна відійшла на другий план. Війна в Україні сприймається як шось те, до чого люди звикли, як пробки в Києві в годину пік.

 Тут, на окупованих, багато наших людей з подивом дивляться на істерію з масками і антисептиками, бо важко пояснити тим, хто допомагали артилерії, що вірус страшніший, ніж влучання 152 мм снаряду. Це не добре і не погано, просто у людей різні світогляди і цінності. А війна … Війна то таке, то як безкінечний серіал, як санта-барбара, що вже встигла набриднути [особливо тим, хто не дивились жодної серії].

 Сумно це все. Не пам’ятаю щоб в Києві люди тотально ходили в бронежилетах чи носили кевларові каски в 2014 чи в 2015 році через бойові дії. Чи може я шось пропустив …

 Цікаво працюють наші змі, які ніби змагаються в тому, щоб зняти будь-який сюжет зі словом коронавірус і заповнити їм ефір. Особисто мене вистачило на 10 хвилин, бо, переходячи з сайту на сайт ТБ каналів, в мене склалося враження, що вірус вже десь в районі Мирного чи на Лідієвці, з бензопилою ходить і планує всіх жителів вирізати за хвилин 15 після випуску новин. Не пам’ятаю, щоб про воєнні дії на Донбасі чи окупацію Криму так розпиналися і наперебій кричали з кожної шпаківні.

 Найсумніше те, що подивившись новини, ти розумієш, в який психоз тупо загнали суспільство в Україні + в усьому світі і що подібні речі та явища ти вже бачив в 2014-му році [не вистачає лише черг біля банкоматів і банків]. Дежавю, одним словом.

 Епілог. Вірус мене вже дістав, нудить від одного тільки слова. А вас?

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Психоз і вірус
Please follow and like us: