Пту рф на гастролях в Польщі

Автор: Фашик Донецький

Обожнюю, коли спецслужби рф заграються в найрозумніших і впевнені на 200% в тому, що нікто нє догадаєтся.

Давайте подивимось відео і скріншот з гру-шного тг каналу

Пту рф на гастролях в Польщі

Цитую пту:

«Украинские беженцы в Польше разграбили один из пунктов оказания помощи им же.

Представитель местных властей почему-то удивлён и недоволен».

Вау). Які ж погані українські біженці — саме такий висновок можна зробити, якщо повірити перекладу росіян. Але чи правильний цей переклад насправді?

Давайте разом розбиратися

По-перше, пропоную познайомитися з тим, хто на відео та фото. Це депутат польського парламенту — Пьотр Борис.

Пту рф на гастролях в Польщі

Чим він цікавий? Наприклад, тим шо йому та членам його сім’ї погрожували на території Польщі за… За те, що він допомагав Україні

Пту рф на гастролях в Польщі
Пту рф на гастролях в Польщі

Слідкуйте за руками: якщо вірити росіянам, то українські біженці пограбували пункт допомоги в Польщі і саме той, яким займався польський депутат, який отримував погрози за підтримку українців. Звучить як нісенітниця, бо немає логіки грабувати те місце, де все дають і так безкоштовно? Ви просто русопат і не ненавидите все російське.

Але і це ще не все. Давайте все ж таки повернемося до самого перекладу, який росіяни подали так, як їм вигідно. А звучить переклад слів депутата так:

Це пограбування з нападом бандитів. Камера спостереження та двері були знищені. Раніше в мій офіс надсилали погрози через допомогу Україні. Ми сповістили про цей випадок ввечері в поліцію, бо було пошкоджено майно. Ми відправили 12 великих автівок в Україну. Даний пункт надає допомогу тисячі людей тричі на тиждень і це не тільки українці, а й жителі Любліна. В пункті працюють польські та українські волонтери. За попередніми даними, нічого не було викрадено. Маємо надію на те, що це просто випадок вандалізму, а не через прояв ненависті. Поліція вже тут та фіксує сліди злочину.

Ой. Здається, хтось бреше. Точніше збрехав вже двічі: ніхто не пограбував пункт допомоги, тим більше не було сказано, що це зробили українці + грабіжники, якщо вони справді були, прийшли грабувати в те місце, яке не потрібно грабувати, тому не пограбували, а просто пошкодити майно того польського депутата, якому погрожували за те, що він допомагає Україні.

В мене одного таке враження, шо хтось зліпив сюжет новини на коліні і цей хтось має мізерний IQ?

Ну, а ми продовжуємо рубати бірьози.

Давайте трохи подумаємо над причинами, через які це все, а саме спроба натравити поляків на українців та навпаки відбувається. Почнемо з простого — Польща не залежить від російського газу і дуже скоро буде незалежною від російської нафти. Тобто москва не має змоги в принципі шантажувати Варшаву за допомогою енергоресурсів.

Але кремль може спробувати посварити два народи і, будьмо відвертими, інструменти для цього в москви є. Один з них — списати всі економічні негаразди на біженців з України. У підсумку це виглядає от так

Епілог. Як бачите, з кадровою політикою в пту(гру) рф все погано — росіяни продовжують годувати відвертим пропагандистським лайном абсолютно всіх.

Ну, а щодо підняття цін на паливо в Польщі, можу сказати лише одне: краще мати бензин по 10$ за літр, ніж крилаті ракети над головою. Пам’ятайте про це.

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: