Обстріл батьківського міста

Автор: Марія Інсайдерка

Ще одна розповідь про події минулого, події, про які треба було давно написати, але завжди не вистачало часу. За 8 років місцеві в ОРДИЛО забули що таке війна «по-кацапєздалські» і тепер дивуються поточним подіям, прийшов час пригадати. На цей раз «ани не магли» не пройде!

На вулиці друга половина серпня 2014 року, місто Петровське Луганської області, не епіцентр, але дуже близька до активних бойових дій місцевість. За минулі з весни місяці люди добре нажерлися російської пропаганди, місцеве бидло пішло у «казаки», градус істерії високий, але тим не менш ще залишається багато адекватних людей що розуміють стан речей.

Через бойові дії поблизу у місті відсутній Інтернет та електроенергія, зв’язок працює зі значними перешкодами. У с. Федорівка поряд стоїть велика група воїнів ЗСУ на яку місцеві «казаки» майже щодня організовують атаки зі своєї недалеко розташованої бази. Як потім вдалося дізнатися, «казаки» чекали першої контратаки наших воїнів, щоб розпочати свою криваву виставу…

В кінці місяця наші воїни роблять спробу зруйнувати базу-блокпост «казаків», відкривши з Федорівки по ній мінометний вогонь, але нажаль міни влучили в поле і блокпост залишився цілим. З цього моменту починається вистава: Вночі «казаки» відкривають прицільний вогонь по місцевому ринку зі своїх мінометів, в наслідок чого повністю руйнують одну с його будівель. Наступного дня вони активно починають розповсюджувати інформацію наче «злі націки» хочуть розбомбити місто, тому вони мають воювати з ними як тільки можуть.

Починаються пригоди «блукаючого міномета», виродки їздять містом і стріляють в напрямку Федорівки з мінометів, але вогню у відповідь немає… Зважаючи на це через день вони влаштовують свою найкривавішу провокацію, а саме обстрілюють місто з мінометів ввечері, внаслідок чого гинуть мирні мешканці. Саме це стало точкою неповернення для багатьох ще адекватних містян, люди совкового розуму не могли повірити, що «свої» можуть стріляти по своїм, не було аргументом навіть те, що міни прилетіли зовсім з іншого напрямку…

Обстріл батьківського міста

Пройшли роки, а тактика кацапєздалів зовсім не змінилася, що зараз добре видно у Донецьку. Можливо хоч тепер люди розкриють очі і ввімкнуть мізки, якщо лише за 8 років їх не з’їв Соловйов.

Обстріл батьківського міста

А про вас, вбивці-кізякі, ми пам’ятаємо. Особливо ви двоє – лубєнченко віктор та сапунов влад «магадан» хто й організували цей теракт. Ви і всі ваші посіпаки обов’язково понесете відповідальність і час цей настане дуже скоро. Якщо звичайно доживете…

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Обстріл батьківського міста
Please follow and like us: