З неопублікованого: як крадійка Філіппова стала вбивцею

Автор: Марія Інсайдерка

Історія ця сталася вже в далекому 2014 році і описати її слід було ще тоді, але краще пізно ніж ніколи, тож почнімо!

На вулиці початок травня 2014 року, ще не існують так звані «лднр», але московитська пропаганда вже повільно розкручує маховик майбутньої війни. Народ ковтає лайно з ватного телебачення, суспільство повільно, але поляризується. Місто Петровське ще живе мирним життям, але загальний рівень напруженості містян високий. У містах Луганської області проходять мітинги, на яких вчорашні регіонали роздмухують вогонь сепаратизму, сподіваючись утриматись при владі та вдало підлизати московитським кураторам. Не стала виключенням і Марина Філіппова, тодішній мер міста Красний Луч, крадійка і просто людина-лайно.

За роки свого мерства ця почвара обросла зв’язками і знайомствами і майже монопольно грабувала місто, вважаючи себе, в прямому сенсі, місцевою королевою. В квітні вона ще металася як флюгер, сподіваючись долучитися до сильнішої на той час сторони (слід пам’ятати, що кацапи тоді переважили лише за рахунок тотальної зради місцевої поліції та органів влади, без цього вони б ніколи не мали вирішальної переваги), і до початку травня свій остаточний вибір вона зробила.

На початку місяця вона організовує мітинг в місті Петровське, вже бачить як безпроблемно накладе лайна у вуха народа і підготовить його до проведення так званого «референдуму», але під час мітингу її чекає сюрприз. Слово бере місцевий житель Олександр Васін, який у дріб’язок розносить пропаганду Флліппової, виступає проти референдуму і хоче запропонувати альтернативну модель влади у місті, але його мікрофон вимикають… Через два дні додому до Олександра приїдуть чорні джипи, невідомі люди насильно викрадуть його, і людина зникне, назавжди. З одного боку чергова жертва так званого «рускава мира», тіло якої так ніколи і не буде знайдено, а з іншого – рубікон для Філіппової, адже саме вона (докази є і вони чекають свого часу) організувала це вбивство, боючись конкуренції з боку молодої та амбітної людини.

Через такий рубікон пройшло безліч совкових виродків-новіопів які отримавши повну владу в своїх містах нічим не гребували аби її зберегти. Саме на нашу долю випало завдання цю систему зруйнувати і покласти кінець правлінню новіопського лайна, і ми це завдання виконаємо! Слава Україні!

З неопублікованого: як крадійка Філіппова стала вбивцею

…але на цьому історія не закінчується. Тут я не буду описувати людину, що вимкнула мікрофон, місцеві це і так знають і прийде час, коли підлий зрадник відповість за це. Сама ж Філіппова підлизала де треба і прилаштувалась і при новій владі.

Спочатку з казацькою тварюкою Козіциним крала гуманітарку, а коли цим зацікавилися куратори і вже було розуміння, що казаки це бита карта, майстерно розіграла виставу з потраплянням на підвал, наче Козіцин так покарав її. Коли так званих козаків виперли з «лнр», «мучницею» вийшла з «полону», знову підлизала-поридала де треба і прилаштувалась вже при новій владі, довго змінювала посади і наразі є радником зрадника Пасічніка, тримає його за причинне місце цікавим компроматом, але про це згодом.

Дуже старалася потерти всю інфу про той мітинг, але Інтернет, лярво казапєздалська (особисто Філіпповій), пам’ятає все! Пускає чутки що знаходиться під арештом начебто за наказом кацапських кураторів, але насправді, розігруючи стару карту «мучениці» готується до майбутнього повернення Української влади, щоб знову прилаштуватися і продовжувати грабувати Український народ. Але на цей раз цей фінт вухами її не врятує… 

«Марина, Аннушка уже разлила масло…»

З неопублікованого: як крадійка Філіппова стала вбивцею

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

З неопублікованого: як крадійка Філіппова стала вбивцею
Please follow and like us: