Путін — Хуйло!

Автор: Добрий Шубін

Дупи кацапських пропагандонов вже більш тижня рве від репетиції параду до дня Незалежності України під хіт «Путін – хуйло!». Мені здається, що ще трохи — і в Скабеєвої буде інсульт. Її аж трусило, а обличчя було як у скаженої)) Я отримав справжнє естетичне задоволення. Як людині цинічній, мені одразу захотілося довести її до справжнього інсульту, а краще — ще парочку її колег по пропаганді. І прошу Вас долучитися до моєї карательної акції.

Нагадую Вам, що саме ці, так звані люди, щодня розповідають по всьому світу, що Україна – вигадана, а ми з вами – не існуємо як національна ідентичність. На це витрачаються сотні мільйонів доларів з кацапського бюджету. І чим більше вони витрачатимуть на підтримання своєї пропаганди – тим менш набоїв буде у так званих «республік». І тим швидше ми приберемо це лайно з своєї землі, або під землю – що значно краще.

Коментуючи репетицію параду, пропагандони Ватостану казали, що українським військовим наказало співати керівництво, і що вони вимушені виконувати наказ. Класичний приклад ватних інформаційних маніпуляцій. І саме ці емоції вати та їх коментарі підказали мені, як їх довести до сказу.

Пропоную на День Незалежності України усім цивільним, які будуть присутні на Параді — привітати  Українське Військо саме тим хітом, який так не сподобався істеричці Скабеєвій. Давайте зробимо свято більш незабутнім та яскравим. А кацапська пропаганда нехай виє від безпорадності.

Звертаю Вашу увагу на то, що ця акція спрямована не тільки на інсульти ватних пропагандонів. Я хочу, щоб Українці продемонстрували ворогу свою єдність, як у 2014 році. Бо кацапи і досі не зрозуміли, як так може бути, що російськомовне населення України привітало «братів» батальйонами територіальної оборони спільно з братами з заходу України. А волонтери тягли, все що було потрібно. Це для ворога – найстрашніше. Розуміти, що в Україні їх зустріне нація, яка не дивиться на чисельну, військову та інші переваги ворога – страшно. І це доказано війною. Вони нас бояться на рівні підсвідомості, як дика собака — вогню.

Демонстрація єдності Української Нації – викликає в кацапах тваринний страх, який хвилею розповсюджується на все їхне стадо. І воно вже труситься в резонанс. Давайте заставимо кацапську пропаганду працювати на нашу користь. Хай покажуть по всьому світі нашу єдність Армії та Нації. Щоб кожна ватна тваринка шкірою розуміла, що її тут чекає, щоб навіть від думки їхати до нас зі зброєю — їй вже снилися кошмари.

Путін – хуйло! Співаємо!

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Путін - Хуйло!
Please follow and like us: