Спалити кремль. Місія здійсненна

Автор: Фашик Донецький

Пропоную всім взяти участь у спаленні москви. Зробити це просто і дешево, навіть на бензин чи солярку не потрібно витрачати гроші. Зараз поясню як саме.

Завтра в нас з вами свято — День Незалежності. В кацапів завтра істерика, бо ми, незважаючи на всі спроби та потуги кремля, є не колонією москви, а Незалежною країною, в якої є своя мова, своя історія і власна церква (не фсб-ший ларьок рпц). Чесно, не в курсі досі чи правда те, що військові будуть співати на параді пісню про ввх, проте пропоную підстрахуватися і довести до істерики всіх ватанів на росії.

Неважливо те, з якого ти міста і де знаходишся. Важливо те, що ти знаєш, що путін — хуйло. Був, є і як увійде в історію.

Тому пропоную тим, хто за межами окупованих, влаштувати наймасштабніший флешмоб з виконанням пісні про півтораметрового упиздня, який полюбляє цілувати мальчікав в животікі.

Це можна заспівати і в Житомирі, і в Луцьку, і в Краматорську, і у Харкові. І на параді також. Ми живемо на своїй, Богом даній землі і нам має бути абсолютно начхати на те, що про нас думає сукабєєва чи кісельов.

Але… Але довести до істерики їх всіх варто. Принаймні спробувати.

То ж я пропоную завтра не напиватися, а на честь Дня Незалежності спалити москву. Хай виють суки.

#пісняпровхх

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Спалити кремль. Місія здійсненна
Please follow and like us: