Тридцять

Автор: Фашик Донецький

Сьогодні лунає безліч слів про те, що 30 років Незалежності — то є круто і т д. Ви напевно бачили 100500 патріотичних відео та постів, що присвячені 24 серпня і тридцятиріччю Незалежності.

Також в мережі від проросійських, ватних та просто не дуже розумних людей поширюється гру-шна теза про те, що справжньої Незалежності ще не здобуто, що ми залежні і т д. Частина проросійських наративів розноситься в мережі відверто і за рублі, частина за власним бажанням і по різним причинам. Хтось шукає гівно у всьому навкруги і постійно його знаходить, хтось вважаєть це криком душі, а хтось…

Але то хай буде на совісті тих, хто через власну пиху чи тупість допомагає роспропаганді — не мені з цим потім жити.

В нас, незважаючи на всі обставини і ворогів, як внутрішніх, так і зовнішніх, є здобутки і хоч маленькі, але перемоги. В нас безліч проблем, які потрібно вирішувати, ще вчора — війна на сході України, окупований Крим, корупція, кумівство в раді і багато чого іншого, що треба змінювати. Це все є, воно нікуди не ділося, не вирішилося само і жоден президент США вигрібати то гівно не буде. Бо це мусимо зробити ми з вами.

Не чарівник, не джин, а саме ми з вами. Бо кожен народ заслуговує на ту владу, яку він заслуговує. Якшо ми того не зробимо, то не зробить ніхто. Той, хто вважає, що його вклад в державні зміни — це раз в два роки поставити галочку під час виборів, як мінімум живе у вигаданому світі. І так, податки, платять всі, хочуть того, чи не хочуть.

Стоп. То не привітання якесь, а хз що. Тому давайте вітати тих, хто того заслуговує, а не ту всю шоблу, яка декілька разів на рік вдягає вишиванку.

Всіх Справжніх — зі святом. Саме завдяки вам ми відстояли країну. Ми це зробили в 2014-році, зробили це в 2021-му році і зробимо це знову, якшо буде шанс втратити державу, як в 2014 році. Це ваше свято. Дякую за роботу, яку постійно виконуєте і що є результат — Україна досі не колонія рф.

Окремо хочу привітати тих, хто на окупованих, бо жити в цьому пеклі — це ше той екзамен на стійкість. Вірю, що вас це все за ї ба ло. Вірю, що ви втомилися. Але крім вас тої роботи, яку ви робите кожен день, не зробить ніхто. Просто тримайтеся. Здавати назад вже пізно, руки опускати також. Ви все зможете, ви сильні. Вас, а точніше нас, обов’язково звільнять. Тому пропоную працювати в звичайному режимі. Через не можу.

Епілог. Україна все своє існування бореться з рф за право існування, а не 30 років. Дякую тим, завдяки кому ми є на карті і будемо. І не забудьте пом’янути тих, хто не дожили цього дня. Вони б мінімум були не зайвими гостями в 2021-му році і вони б обов’язково святкували. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Тридцять
Please follow and like us: