Путіноміка. Початок

Автор: Фашик Донецький

Якщо чесно, то, останнім часом, я в реальному шоці від тих, хто, в даний момент, у керма економіки на росії. Безперечно, можна вірити сліпо в «гєній» путіна чи в його «місію», проте…

Проте, як би ти не хотів вірити фюреру, в плані економіки це не працює. Фактично, віра чи відданість ввх аж ніяк не впливає на будь-який економічний процес на росії і той, хто цього не розуміє, скоро буде стояти в черзі з карткою на хлєбушек. Економічні процеси абсолютно незалежні від того, що в тебе в хаті ікона путіна чи ти молишся на табуретку, на якій колись сиділа срака путіна.

Зі світовою економікою абсолютно така ж ситуація.

До чого я веду? До того, шо на росії економіка перетворюється в дзюдономіку чи в хуйлономіку — тільки абсолютний дебіл міг заявити про те, шо ЄС буде нам платити рублями, патаму шо ми так хатім палучать дєньгі за газ і нє єбйот. Сказати, шо це сказав той, хто взагалі не має поняття про будь-які економічні процеси — це зробити комплімент пенсіонеру. І зараз поясню чому.

Маємо наступну ситуацію. В ЄС є валюта, в дебілів газ. Всі контракти підписані або в баксах, або в євро.

Також маємо купу санкцій для дебілів + заморожений фактично весь золотовалютний запас та рахунки дебілів за кордоном. Дебіл биканув і хоче, шоб йому платили ржублями, яких в ЄС немає.

‌Дебіл бере на слабо весь ЄС і вважає, шо в буржуїв немає іншого виходу, крім як погодитися на умови дебіла і вважає себе ну вааащє гєнієм.

Але є проблема — дебіл тупо не розуміє, як мислять буржуї. Буржуї ж мислять приблизно так:

В даний момент дебіл намагається викрутити нам руки і змусити купити рублі, які нічого не варті (золотовалютний запас заарештований, нагадую).

Якщо ми погодимося цього разу, то дебіл, можливо через тиждень, а можливо через рік, знову вип’є не ті пігулки і захоче за газ в якості плати, припустимо, діаманти, а ще через тиждень пенсіонер захоче, скажімо, розрахунок шкурками соболя і нє єбйот.

Думаю, нікому не треба пояснювати, шо для умовних геїв така угода, як мінімум ризикована і той, хто її підпише зараз, фактично стає васалом дебіла?

Тому, гадаю, дзюдономіста, пошлють і зроблять це публічно + принизять показово, щоб інші гравці ринку газу ніколи не думали навіть про шантаж. Але як саме буржуї це зроблять ми побачимо згодом. Мене більше в даній ситуації цікавить те, шо сьогодні пенсіонер на весь світ заявив про те, шо рашка вмикає друкарський станок і хоче обміняти купу баксів та євро на нічого не варті папірці.

Для тих, хто не розуміє, у чому прикол: гроші, в даному випадку рублі, мають бути підкріплені золотом. Золотовалютні резерви рф заморожені. З урахуванням того, шо економіка рф вже декілька разів обігнала рускій корабль, вони, папірці рф, вже нічого не варті. Тому спроба наєбать буржуїв, ввімкнувши друкарський станок і вимога розраховуватися за послуги лише рублями + незрозуміла впевненість в тому, шо нікто нє догадаєцца, виглядає мінімум смішно.

Більш того, подібні вимоги від дебіла не тільки подають поганий приклад всім великим постачальникам будь-чого в світі, але і є загрозою всій світовій економіці, яка має після подібного прецеденту винайти план Б для подібних випадків, бо один йобнутий пенсіонер того захотів. Як на мене, то ввх так і не зрозумів, з ким грає — буржуї не люблять, коли той, хто колись таскав чумадани за хазяїном, чомусь вважає себе володарем Всесвіту. Тому пиздити рф будуть економічно так, як до цього не пиздили нікого в світі.

Проте… Проте винахідник дзюдономіки чомусь впевнений, шо хітрий план імєні путіна змусити геїв купляти рублі, спрацює. Також вєлікій путономіст вова переконаний в тому, шо умовна Німеччина чи Іспанія, які не мають взагалі рубльової маси як такої, через вимогу ввх прямо завтра кинуться скуповувати ржублі, тим самим, знецінюючи власну валюту і тим самим не дадуть курсу рубля впасти до відмітки 2 відра ржублів за 1 євро.

Епілог. Хто може нагадати товари чи послуги, за які до повномасштабного вторгнення в Україну москва вимагала розрахунок тільки рублями? І я про то саме.

У підсумку маємо що? Вову принципово відправлять по курсу рускава корабля + свідчення від самого ввх про те, шо ввімкнений друкарський станок на росії (а значить курс бакса чи євро десь 500-600 за 1 буржуйську банкноту), кажуть лише про одне — економіці рф вже пизда. Крапка.

Мораль. Але бидлу про це все не розкажуть. Бо для худоби, тобто для росіян, роспропаганда знову вигадає казку про те, як вова фсєх пєрєіграл.

І найцікавіше тут те, шо ввх змушений так робити (годувати місцеве населення лайном) — як тільки сцарь покаже слабкість, його вб’ють.

Тому, особистосто я вважаю, що заява ввх про хотєлку міняти газ на рублі, свідчить лише про те, шо пенсіонер через власну тупість на всю рф зізнався в тому, шо ржубль вже нічого не коштує і тим самим знецінить власну валюту.

Чи може я десь помиляюсь?

Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Путіноміка. Початок
Please follow and like us: