Школа і Степан або по пиці кремлівським псам

Автор: Фашик Донецький

Рідко взагалі хвалю будь-яку владу в Україні. Проте, коли робиться дійсно щось добре, особливо в плані інформаційної війни, то про це треба писати і розказувати. До речі, тут головне дієслово, дія тобто, а не прізвище тих, хто при владі.

Але перейдемо до суті.Краматорську школу перейменували на честь 16-річного Степана Чубенка, якого катували та вбили російські найманці.

5 серпня 2021 року на позачерговій сесії Краматорської міської ради було прийнято рішення про перейменування загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 на Краматорський заклад загальної середньої освіти № 12 імені Степана Чубенка.

Для тих, хто «втомився» від війни, коротко поясню те, хто такий Степан. У 2014 році 16-річний Степан Чубенко брав участь в мітингах на підтримку цілісності України, які проводилися в Краматорську. Під час обстрілу він допомагав спускатися у сховище літнім людям. Ризикуючи життям, Степан зняв з міської площі прапор динири.

У липні 2014 хлопець повертався з Києва до рідного Краматорська, проте в Донецьку його схопили бойовики динири. За однією з версій, терористи виявили у підлітка стрічку синьо-жовтого кольору і шарф футбольного клубу «Карпати».

Степана вивезли в селище Горбачево-Михайлівка, де кілька днів жорстоко катували, а потім розстріляли.

Де тут перемога і при чому тут Степан? Почнімо з виборів, як президентських, так і парламентських. Пропоную переглянути за кого з кандидатів в президенти і за які партії проголосували в Краматорську, а точніше за цифрами, які набрали проросійські партії та кандидати.

Чесно, я не знаю прізвище чи прізвищ тих, кому вдалося здійснити такий захід, як перейменування школи на сході України на честь хлопчика, якого вбили проросійські найманці, проте це мінімум заслуговує на повагу. Дуже крута робота, враховуючи місто і кількість вати в ньому, в тому числі у владних кабінетах. Дякую вам і знімаю капелюха, бо то є вклад в майбутнє, в не звичайний популізм на екранах тв чи у соцмережах.

Повторюсь, для міста на сході України, де на парламентських виборах у міськраді у підсумку маємо із 42 депутатів 17 з опзж, 3 шарійовці — це фактично подвиг. Погодьтеся, коли в міській раді сидять половина тих, хто хоч завтра готові підняти «прапор» динири, перейменувати школу на честь того, кого вбили за Україну та за проукраїнську позицію, як мінімум нелегко. Але це таки сталося, з чим я невідомих патріотів з Краматорська і вітаю.

Перейменування школи на честь хлопчика — це фундамент, якщо хто не розуміє. За 30 секунд можна знайти інформацію про те, хто такий був Чубенко, за що його вбили і хто вбив. Молодь неодмінно цим скористається і спитає щодо хлопця у власних батьків, які можливо або частково ватні на всю голову. І коли почує ватні чи проросійські наративи у відповідь, то це викличе відразу.

Так, школа, яку перейменували, не є чарівної паличкою і тим більше кнопкою проти вати. Але це лише перший паросток, бо як на Луганщині, так і на Донеччині, вистачає не тільки мертвих Героїв України — є ще живі, які можуть розказати дуже багато чого цікавого і про динири-линири, і про храшданскую вайну.

Тому таких, подібних перейменувань, буде більше з кожним роком. І це стосується не тільки шкіл чи дитсадків, бо будуть переіменовувати і парки, і сквери, і вулиці на честь тих людей зі сходу України, які чітко усвідомлюють, що вони українці, а не худоба, що хоче жити на росії і одночасно не хоче на росію їхати.

Епілог. До речі, ви помітили, що роспропаганда проігнорувала цю новину, про перейменування школи на честь Чубенка? А причини цього прості: крити кремлю нема чим, вбивці відомі переховуються на окупованих територіях України під захистом рф. Саме тому москва ніяк не зреагувала на це все.

Моралі нема. Але прецедент хороший. Пропоную містам сходу (і не тільки) України приєднатися до подібних ініціатив. Воно того варте. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Школа і Степан або по пиці кремлівським псам
Please follow and like us: