Справа честі або кілька слів про нашу коаліцію.

Автор: OSINT22

Допоки в українських телеграм-каналах сперечаються про те, яку амуніцію для HIMARS нам постачатиме США, дозвольте прояснити деякі речі щодо міжнародної допомоги в цілому.

Для нас це, звісно має велике значення, однак глобально це для нас картини не міняє. Ми вже отримали ствольну артилерію від деяких країн типу Польщі, Франції, Італії, Чехії, Великобританії тощо. І звісно, що найбільше зброї ми отримуємо від США, Великобританії та Польщі. Ці три країни найбільше зацікавлені у тому, щоб Україна здобула перемогу у війні з росією. Чому? Усі знають, але також зазначу і свої домисли.

Для Польщі усе очевидно – ми ментально та культурно найближча для них нація, ситуативний союзник (навіть ближчий, ніж Угорщина, з якою поляки люблять загравати лише в рамках ЄС), та найголовніше – ми останній бастіон, який захищає Польщу від орди, від чуми більшовизму, безкультурщини та культу насилля. Ось чому для Польщі настільки важливо підтримувати демократичну та незалежну Україну – економічно та у військовому плані. Я чомусь впевнений, що якби ворог мав більші сили і просунувся ще глибше в наші тили – Польща б негайно реагувала, в тому числі, і військовим чином (у вигляді обмеженого втручання). Точно не в рамках окупації, як про це кажуть росіяни (запиту на імперські замашки в Польщі немає, окрім цього, насильницьку асиміляцію у нашому столітті будучи країною-членом ЄС та маючи суспільство, просякнуте інформацією та технологіями створити практично нереально, що усі розуміють).

Для Великобританії Україна асоціюється в свій час з незалежною Другою Польською Республікою у 1939 році, проти якої розпочала війну нацистська Німеччина. Так само, майже наодинці, Великобританія першою не побоялась вступитись за Польщу і виконати свої зобов’язання у якості союзника. Звичайно, що це ще й питання принципів, питання підтримки демократії, однак найсуттєвішим для Британії є питання обмеження сфер впливу росії, яка бажає вийти за рамки своїх можливостей. Саме так – чи може існувати імперія, яка от-от розвалиться на шматки? Адже росія умовно залишається стабільною і монолітною, допоки живий путін. Незалежна Україна на кордоні з послабленою росією утворює більш прогнозуючу та регульовану ситуацію у регіоні, ніж посилена за рахунок наших територій, підприємств та людей москва. Інвестиція у захист суверенітету України та послаблення росії – це інвестиція в безпеку Євроатлантичного регіону, у припинення маніпуляцій енергоресурсами, міграційними кризами та просто справа честі – помста за розгул російської розвідки у Сполученому Королівстві.

Для США, окрім послаблення росії та підтримки демократичного суспільства у Східній Європі, перемога у війні означатиме також перерозподіл ринку енергоресурсів у Європі. На геополітичному рівні приниження росії та притягнення її до відповідальності за порушення «фейр-плей» у міжнародних відносинах стануть також кульмінацією президентства Джо Байдена (попри значну неприязнь до нього з боку електорату в США), значно підвищать рейтинги та авторитет демократичної партії, а також, навіть, відкриють можливість для другого президентського терміну кандидатам з демократичної партії.
Слід зазначити, що США найкраще усвідомлює усю картину війни, яка проходить наразі на сході України. Маючи досвід мережевоцентричних війн, Пентагон здатен у реальному часі забезпечувати Україну якісним плануванням операцій, а також даними про наміри ворога.

Безумовно, слід зазначити, що таку довіру з боку США ми заслужили не одразу. Перші дні війни для усієї міжнародної спільноти виявились «випробувальним періодом» з метою перевірити здатність власних розвідок отримувати достовірну інформацію про росію та Україну, а також вікном для пошуку правильних та обдуманих рішень у підтримці України і найменшому заподіянню собі шкоди у економічних та геополітичних сферах. Власне, початок війни й показав, що багато хто з передових країн занадто переоцінював можливості росії, та, відповідно, недооцінював Україну. Саме тому, через деякий час, були із запізненням прийняті відповідні рішення — що ми заслуговуємо довіри, суверенності і що нас потрібно рятувати. Ви можете порівняти наші регулярні збройні сили із рівнем підготовки афганських збройних сил: усі чекали повторення краху Афганської демократії, однак життя показало, що це були абсолютно різні речі.

Відео з афганськими військовими під час тренування з інструкторами армії США.

Саме тому для нас зараз не час опускати руки і рахувати, наскільки далеко зможуть бити нові «подарунки», а також хто з європейських політиків наразі осмілюється заперечувати перспективи України у ЄС. Звичайно, що нам потрібна програма «максимум» — найдалекобійніша артилерія та найпоступливіші європейці. Для цього треба просити і вимагати більше.

Однак також потрібно розуміти, що наші ключові союзники нас в біді не залишать. США і Великобританія чудово усвідомлюють, чого і скільки нам потрібно на даному етапі війни для вирішення наших завдань. Деякі питання можуть не афішуватись. Деякі питання потребують значних вкладень з точки зору людських ресурсів та часу (навчання експлуатації високотехнологічної зброї).

Слід усвідомити, на Заході у «half-measures» (напівміри) грати не прийнято. Якщо Захід у щось інвестує, він очікує досягнути поставлених цілей та отримати перемогу. У бізнесі – прибуток, у нашому ж випадку (в геополітиці) – захист суверенності, демократії та стабільності у Східній Європі. Карфаген буде зруйновано, росія буде попущена.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Справа честі або кілька слів про нашу коаліцію.
Please follow and like us: