Азов. Вистава починається

Автор: Фашик Донецький

Давайте будемо дорослими людьми і не будемо робити вигляд, що проблеми або не існувало ніколи, або вона сама вирішиться. Бо історія Героїв з Азову ще не закінчилася, а тільки починається і нас з вами будуть намагатися психологічно зламати, використовуючи полонених. Причина — рф конче потрібен Іловайськ, якшо не на полі бою, то в плані психології.

І нас будуть бити нижче пояса, забивши відверто на мораль, честь та інші невідомі росіянам слова. Той, хто цього не розуміє чи не хоче розуміти, той живе у світі самообману.

Але перейдемо до суті — до того, які саме інструменти будуть використовуватися чекістами. Нагадую, що спочатку москалі частково розіграли карту смертної кари, яка існує на планеті Нібіру (динири) і яка можливо буде застосована до полонених з Азовсталі. За допомогою подібних заяв чєкісти зняли реакцію суспільства, а також підняли ставки (як би це не звучало цинічно).

Повторюсь, Азов для рф в даному випадку є не ворогом, а лише інструментом для досягнення інших цілей:

— Розбрату та розколу суспільства в Україні;

— Легалізацію територіального непорозуміння на території нашої держави в якості «самастаятєльнава хасударства», а не купи озброєних дикунів, підконтрольних рф;

— Так зване міжнародне визнання існування дриндиди

Якщо з першим пунктом все більш-менш зрозуміло (в мене самого дуже багато питань щодо того, шо сталося в Маріуполі), то з останніми двома москва буде діяти доволі передбачувано.

Давайте коротко подивимось на те, шо нам запропонують спецслужби рф.

Почнемо з останньої заяви гауляйтера динири, пушиліна: ««суд» над украінскімі воєннимі с Азовсталі будєт максімально откритим, будут пріглашени прєдставітєлі, в том чіслє, стран Запада»

Слідкуйте за руками:

В динири, за словами пушиліна, є «самостійний суд», а значить це ніби не підконтрольне рф Сомалі, а «держава», в якій є «судова система», а в мешканців, що проживають на цій території, є права(і начхати на те, шо тільки на території Донецька досі існують три діючі концтабори).

Чорне стає білим, не перемикайтеся — далі буде ще цікавіше та ще «непередбачуваніше».

Задайте собі просте питання: «суд» відбудеться над ким? Так, над Героями. Але, якби ви були ватою, то кого б ви «судили» в даному випадку?

Правильно, українських «нацистів». І начхати на мораль в даному випадку, головне досягти успіху — дискредитувати Захисників України + керівництво України в «підтримці нацистів» і показати це все шапіто максимально великій кількості людей.

Бо реальною кінцевою метою є не дискредитація, а використання дискредитації в якості інструменту, щоб Україні перестали постачати зброю.

Поставте себе хвилинку на місце умовного жителя Чехії, який побачить і контекстну рекламу «суду над нацистами», і пропагандистські ролики в фейсбуці, і коментарі проросійких «нєзавісімих журналістов» щодо циркової вистави під назвою «суд в динири». Чи не обурить вас те, що влада вашої країни постачає зброю «нацистам»?

Ваше обурення потрібно росіянам також, це робиться навмисно. Бо далі рф розіграє ваше ж невдоволення після перегляду геббельсівщини, споживання пропаганди тобто, у власних інтересах.

Слідкуйте за руками, а точніше за тим, які таварісчі чєкісти нєпрєдсказуємиє:

В невдоволення «підтримкою нацистів» діючою владою в країні кремль додасть трохи приправ — дорогої комуналки, підвищення податків, недешевого пального і т д. Це робиться для того, щоб змусити людей вийти на вулиці на…

На антивоєнні мітинги. Хто не вірить, шо це можливо, поцікавтеся кількістю рускіх центрів в тій же Франції. Саме так, на антивоєнні, незважаючи на те, що рф вбиває українців на території України і цьому є величезна кількість доказів. Також рекомендую ознайомитися з тим, де саме закордоном служив путін — саме штазі була архітектором так званих антивоєнних мітингів на території ФРН

Помітили те, як чорне перетворилося на біле? А як на рахунок протестів в Європі під соусом «через підтримку «нацистів»» в Україні ми, жителі ххх, стали жити гірше»? Російських агентів впливу вистачає в ЄС, якшо хто забув. У підсумку ми бачимо що? Кінцеву мету росіян — змінити керівництво держав, які не є лояльними до рф, на так званих «пацифістів». Ось така «мнагахадовочка».

І це я ще мовчу про інформаційний супровід інформаційної операції так званими «незалежними журналістами» та політиками в ЄС, яких кремль скуповував оптом і які обов’язково підтримують всі наративи москви в іноземній пресі.

Епілог. А починалося все з полонених з Азовсталі. Привіт «загадочним» і «нєпрєдсказуємим» гру-шникам.

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Азов. Вистава починається
Please follow and like us: