Святковий траур по «масквє»

Автор: Містер Бивень

Вчора на рахє була святкова траурна дата — 40 днів з того момента, як крейсер «мацква» сблізілся са дном Чорного моря. В українському медіасередовищі цю подію так чи інакше відмітили: статеєчки написали, нагадали, як то все було. А кацапи не сказали жодного слова. Звичайно, можна було б сказати, що вони просто не вміють в математику і не змогли вирахувати 40 днів, але всі ми розуміємо, що це не так. Правда в тому, що спалення та подальше сбліженіє са дном крейсеру росіян дуже, ДУЖЕ сильно засмутило. І хер з нею, з тією пам’яттю — не почтили, а значить і не було нічого.

Раха — то дивацька сутність, яка незрозуміла не тільки всьому світові, але й самим росіянам. У росії немає ідеї та ідеології, суспільна свідомість росіян та їхнє бачення історичного шляху рахи, походження її влади, монархії тощо, спирається тільки на ряд міфів та міфологем. Саме тому русня — це народ, який живе вірою у щось, сука, неймовірне та нереальне. Вони живуть вигадками та символами.

А тепер ближче до суті. Чому у русні так сильно погоріло з того, що крейсер втопився?

Існують дві найпопулярніші причини для розв‘язання війни: мова та релігія. В нашому випадку причиною стала мова. Тепер же підключилася і релігія. Москва завжди прагнула стати третім Римом. «Москва – Третий Рим, а четвёртому – не бывать», — фраза, яку у 16-му столітті висрав псковський монах Філофей. Справа в тому, що ця фраза досі є національною ідеєю росії. Філософська ідея Третього Риму про те, щоб з москви зробити центр світу. Таку собі столицю планети Земля. Але ж російська ідеологія настільки ніяка та зубожіла, що нічого окрім розширення територій «свєрхдєржави» та постійного вякання про це на ТВ, раха не може запропонувати своєму народові.

Ви бачили, як вони пишалися своїм крейсером? І навіть не тому, що він реально флагман, а через його назву. Це сакральна назва для росіян. Не через те, що москва — столиця росії, а через те, що москва — столиця світу для росіян. Але вся справа в тому, що усі попередні Рими були спалені, а після цього — знищені. У 64 році нашої ери у Римі були спалені 11 з 14 існуючих кварталів. У другому Римі — Константинополі у 1204 році сталася пожежа у центрі міста, знищивши усі будівлі, як житлові так і торгівельні. Через це місто, як столиця Візантії, прийшло в занепад, що призвело до розпаду Візантійської імперії.

Якось херово виходить… Рим згорів, Константинополь теж… москва, звичайно, теж чудово горіла. Пам’ятаєте ж віршик «Скажи-ка дядя, вєдь нє даром…»? Ага. Але після спалення крейсеру росіяни обісралися, бо зрозуміли — горить головний символ. Нє к дабру. Така от доля у тих, хто дуже сильно вийобується імперськими замашками.

Єдине, що вдалося створити рахє замість Третього Риму — Четвертий Рейх. Але це вже інша історія)

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Святковий траур по "масквє"
Please follow and like us: