Ельзас та Донбас. Що спільного у вас?

Автор: Фашик Донецький

Те, що путін намагається скопіювати дії гітлера, гадаю, всім вже відомо. Проте, особисто для мене, було неабияким відкриттям, що так звана проблема Донбасу є невдалою копією того, що вже було за часів гітлера — це аналог Ельзас-Лотарингії.

І зараз я це доведу, використовуючи факти з відкритих джерел. Поїхали

Почнемо з простого. Ельзас та Лотарингія — це ті регіони, які гітлер давно хотів «приєднати» до складу Німеччини — для цього навіть був створений окремий орган, під назвою «союз ельзаслотарингців Німеччини». Крім того, за німецькі гроші були створені також змі: «голос Ельзас-Лотарингії», «клуб етнічних німців» та інші.

А тепер про схожість. Якшо мені не зраджує пам’ять, то в 1940 році, Ельзас та Лотарингія були поділені Німеччиною на 2 окремі області і отримали 2 гауляйтера: захарченко та плотніцкого. Ну, тобто Р. Вагнера в Ельзасі, а в Лотарингії Саар-Пфальца І. Бюркеля.

Цим двом німцям гітлер дав надзвичайні повноваження, вони підпорядкувувалися йому особисто. Також у цих двох регіонів був власний «бюджет» і саме на цих територіях проводилася політика русифікації. Ну, тобто германізації.

Більш того, в Лотарингії навіть був свій власний «інвестор юрченко» (хто цікавиться сходом України, той зрозумів про шо мова), Рехлінг, якому 26 червня 1940 року Бюркель віддав всі промислові підприємства «під опіку».

Чиновників німці також привезли в Ельзас-Лотарингію своїх, з Німеччини.

В перші місяці окупації регіонів були звільнені всі, хто вважали русифікацію, германізацію тобто, не «історичною справедливістю», в тому числі єпископи з міст Метц та Страсбург. Епископ пішли з посад через… Через те, шо в них був «французький тип мислення» + через те шо розмовляли французькою мовою (нічого не нагадує, правда?). Також росіяни, німці тобто, заборонили використання французької мови в державних установах, а також в повсякденному житті.

Далі. В Ельзасі, щоб русифікувати регіон, тобто германізувати, гітлерівці 16 серпня 1940 року підписали спеціальну директиву, яка мала назву «К вапросу о восстановлєніі раднова язика».

Основні вимоги цього документу були такими:

  • Офіційна мова в усіх державних установах і церкві — російська, німецька тобто
  • Всі прізвища та імена мають писатися та промовлятися тільки на німецький лад
  • Всі підприємства та установи повинні мати назву тільки на німецькій мові
  • Надписи на хрестах та надгробних плитах також мають бути німецькою

Після цього в Ельзасі заборонили носити вишиванки — баскські берети. Більш того, під забороною було носіння «всєх галовних уборав, каториє по своєй формє ілі своім відом напомінают французскіє берєти». Нацистська преса тоді писала про це так:

«Каждий эльзасєц, каторий нє хочєт, чьтоби єго счітали французом і обрасчалісь с нім как с таковим, должен снять французскій бєрєт і окончатєльно отказаться от нєго».

В Ельзасі за наказом місцевого пушиліна, Вагнера тобто, було заборонено вживати французьку мову у побуті — за невиконання наказу давали рік тюрми. Також в Ельзасі було заборонено співати пісні французькою і створили концтабір «ізоляція». Ну, тобто Ширмек — туди запроторили 650 «палітічєскі нєблагонадьожних» эльзасців.

З Эльзаса були вигнані 5000 французських вчителів. На місце поганих вчителів привезли 6200 німців.
Французські вчителі були направлені в німецькі області Вестмарк та Баден на «перевиховання» і працювали там під наглядом німецьких, ідєологічєскі правільно воспітанних колег.

Всі французькі книжки спалювали публічно на вогнищах, статуї Жанни д»Арк знищувалися, заборонялося носити будь-які французські значки і все те, шо могло поєднувати у підсумку французські національні кольори та нагадувати про Францію таким чином (я здається знаю країну, в якій перефарбовують все, що нагадує кольори прапору України. А ви?).

Всі чули про примусову «мобілізацію» на сході України? Це не росіяни вигадали, а німці — в 1942 році німці зробили «мобілізацію» жителів Ельзасу та Лотарингії примусовою. У підсумку вони втягнули в це шапіто близько 100 тисяч ельзасців та 30 тис жителів Лотарингії.

В Ельзасі взагалі був чистий аналог того, шо відбувається на сході України: людям пропонували вибір — або ти ідеш вмирати за путіна, гітлера тобто, або твоя сім’я поїде в концтабір. Відмовитися від «призову» було складно — якщо нема бажання, то ти і твоя сім’я опинитеся в концтаборі, а майно конфіскують.

Епілог. Як бачите, путін є палким фанатом гітлера і копіює все те, що намагалися зробити німці.

Чекаємо, коли на росії будуть зігувати. Кінець.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Ельзас та Донбас. Що спільного у вас?
Please follow and like us: