Як бути мусульманином в окупації.

Всім відомо, що коли собаці нема чим зайнятись, вона шось в себе лиже. Ну а коли пиздоглуздуватим коллаборантам хочеться піймати дівєрсанта, вони придумують якусь несусвітню хуйню.

Новина про те, що йобнуті динирійці начебто піймали  у Донецьку окупованому учасників терористичної організації Браття Мусульмани пройшла фактично непоміченою у змі. Проте.. Проте я навмисно зайшов почитати на сайт мигиби диринди та почитав шо ж там за хуйня страшна сталася.

Слухайте казку. Жили-були в Донецьку погані  мусульмани. Проживали в Донецьку, у Калінінському районі по вулиці Берестовська 2. Погані мусульмани цитую: «були осередком Українських екстремістських організацій Альраід та Умма, створених в Україні на кошти терористичної організації Браття мусульмани.»

 Спробуйте перечитати вголос останнє речення і знайти в ньому якусь логіку. Якшо не можете, то топайте хавати печиво американське, бо ви клятий русофоб. Як на мене, то йобнуті пропагандисти хотіли шось сказати ніби розумне, проте вийшло шось типу «піііііздєц! Ми паймалі тіраріста!»

В принципі, я розумію логіку орків — так званих спецслужб овердохуя на окупованих, проте диверсантів тупо не вистачає на всіх. Тому і мусять коллаборанти вигадувати шось смішне, бо гроші платити не будуть, треба ж якісь результати показувати роботи, ато ше премії не буде.

Знову цитую їбаньків з мигиби динири: «було вилучено значну кількість матеріалів, тексти яких містять ознаки розпалювання ворожнежі та ненависті за релігійною ознакою.» Ухтижбля!Колаборанти проти ненависті — це як протести серед канібалів проти шашликів: звучить ніби й непогано, проте й тупо водночас. Коротше кажучи, пиздячити артилерії з одного жилсектору по іншому жилсектору — це любов до ближніх, а не ненависть, кацапський патріархат такі незначні гріхи відпускає аж бігом.

Уважно подивіться на вилучені екстремістські книжки: 

«Основи Ісламу», газети зі статтею про «Рамадан в умовах комендантської години», «На шляху до Корану», «Біблія, Коран та наука» та інші. Як на мене, то це ну аж дуже епічно та показово, па рюцкі: всі дрочать на путіна і вам теж таке треба, бо інакше ти агент НАТО чи ЦРУ. Гляньте на фото самі та переконайтеся в неадекватності шукачів міжзоряного американського шатлу під Мар’їнкою, фото взяті з сайту мигиби.

Проте премію за подібні вистави таки можна отримати, тому сенс займатися подібною хуйнею є, це тупо вигідно в сенсі грошей. Судіть самі: нарядили бомжа в форму, дали зброю, сказали шоб ловив дівєрсантав. Курва, він не знає як слово «диверсант» пишеться, бо в його словарному запасі всього три слова — «бухати, ригати, спати».

Як ловити тих дівєрсантав придурок в принципі не знає і знати не може. Але, на превелике щастя, дебілу допожуть такі ж самі йобнуті, як і він. В кінці місяця, перед зарплатою, коли треба шось показати таким ж пиздуватим начальникам, стадо наркоманів сідає і придумує собі терориста чи терористичну організацію, яку треба піймати. Масовка безкоштовна для вистави є? Кого піймали на вулиці і кому не пощастило, той і диверсант.

Піймали цивільного, дали йому листочок шоб прочитав на камеру про те шо саме він агент ЦРУ, отримали премії і знову місяць можна коники з гімна ліпити. Ілон Маск, іди нахуй зі своїми космічними технологіями, мигиби динири вже давно може перетворити будь-яку бабусю чи дідуся на Мату Харі чи на житомирського Джеймса Бонда за допомогою звичайнісінького паяльника, без жодних знань хімії та фізики.

Коротше кажучи, жити в окупації дуже цікаво та весело, бо шо на думці у йобнутих не знає ніхто. Чекаємо коли мигиби динири піймає вбивцю Кеннеді десь під Дебальцево.

Please follow and like us: