Запорізькій ТЕС пєсєц?

Запорізькій ТЕС пєсєц?

Автор: Фашик Донецький

Преамбула. Якщо дати алкоголіку до рук кусок пластмаси і дати можливість вибрати шо з того матеріалу зробити, то, готовий посперечатися, що алкоголік захоче або шоб йому зробили стакан, або бухло(водяру з екстрактом пластмаси).

З росіянами, як ви самі знаєте, така сама ситуація: все, до чого торкнуться нащадки свиней та собак, перетворюється в лайно. Приведу приклад з числа найсвіжіших.

За даними з власних джерел, мені стало відомо, що окупантами, росіянами тобто, було прийнято рішення зупинити Запорізьку ТЕС. Причина — відсутність вугілля, яке підходить для теплоелектростанції.

Сюр? Зовсім ні. Бо справою зайняті росіяни.

Для тих, хто не розуміє суть, поясню простіше: на вищезгадану ТЕС потрібно вугілля газове, а не коксове. Тобто: вугілля бамбаси, з окупованої частини сходу України, не підходить. Якщо пояснювати взагалі на пальцях, то все ще простіше: є двигун дизельний і бензиновий. Відповідно, кожен двигун працює саме на свому пальному. Крапка

Ситуація дебільна і звична водночас, бо це росіяни: захопити ТЕС можуть, що з нею потім робити — не знають.

Газове вугілля є, до речі. Але воно знаходиться в Павлограді, де росіян чекають лише постріли та смерть(цвєточкі).

Чесно, не готовий точно сказати про те, який вплив має ТЕС Запорізька на роботу АЕС, але, особисто я не здивуюся, якщо і там все дуже погано (русскодєлающіє рукі всєму віной). Також від місцевих жителів поступає інформація про те, що росіяни намагалися неодноразово (голосно не сміятися) купити газове вугілля через підставні фірми. І робили вони це не тому, шо вони типу хороші і т д, а тому що картинка в ЗМІ виходить так собі: не було росіян — ТЕС працювала, прийшли окупанти — ТЕС перестала працювати.

Епілог. Але є і хороші новини, на 9 травня окупанти планують провести святкові заходи на честь дня пабєди.

Мораль. Теорема танцюриста та його статевих органів доведена. Дякую за увагу у мене все.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Запорізькій ТЕС пєсєц?
Please follow and like us: