Згадка ном.3. — Про Льоню і не тільки

В день какой неведомо, ни в каком году, але якщо чесно тоді, коли ще був лише початок російсько-української війни, коли все повністю трималося на людях щирих сердцем та вільних духом, ваш покірний слуга та наш маленький і спитий колективчик Каскад-Захід, плотно займався як могли справами військовополонених, та співробітничав із тоді ще робочою групою МОУ, та першими офіцерами цього міністерства, які зараз посиленно роблять вигляд, що нічого не було та приписують собі те до чого справи не мали, але то таке.

Так ось, в один з тих напружених днів, дзвонить мені полкан один звідти і каже, такий то такий, дуже важливий засекречений снайпер СпН потрапив в полон, за нього дають гроші і тут і там, підключитесь? Бо ж знали, що ми все робили безкоштовно, хіба що за талони на пальне.
Починаємо ми це з’ясовувати і дійсно є такий, і при чому ополченці його дійсно круто оберігають, дали окрему камеру із умовами, скажемо так, схиляють його до співпраці, і о чудо, дозволяють йому пересуватися по Донецьку у супроводі охорони, щоб він власними очима бачив, як жеж добре живеться в ДНР. Порадившись з побратимами, вирішили таку відому особу, викрасти під час прогулянки по вулицям Донецька. Сказано, зроблено. Ризик загибелі друзів був неймовірно високим, а деталі операції занадто ризиковані.
Розкривати всі ці карти вже зайве і не на загал, але під час прогулянки дійсно вдалося викрасти нашого спецназівця і доставити на підконтрольну Україні територію, і Леонід також брав у цьому участь.
Варто зазначити, що бувшого ув’язненого ще довгий час мурижили у наших застінках, а нам подякували і дали талони на пальне.
Таких подібних операцій було ще і ще. Кароч, є що згадати, але нема що дітям розказати.
#каскад_захід
#hunta_in_ua

Please follow and like us: