Згадка ном.6 (Або Льоня і Каскад)

Mykolay Biller

І знову про Леоніда Краснопольського. Вибачте за сумні згадки.

《-ты знаешь Сергей Аркадьевич очень повлиял на меня и сформировал меня как личность, я общался с ним с февраля 2014 года, и можно сказать его лекции оставили большой вклад и след в моем сердце. Мне конечно не нравиться, что он иногда гонит на евреев, но ему простительно, видно кто-то в детстве его обидел из наших.》
Уривок з розмови.
Тепер по порядку, Каскад як організація сформувався на Майдані, спочатку і зараз у своїй більшості в нього входять колишні миротворці та будь хто із добрим серцем, і пріоритетом в нас завжди була стратегія миру, та у разі конфлікту примушування до миру за будь яку ціну, і до війни ми завжди виступали за об’єднання Сходу і Заходу, хоча і бачили , що війна ось ось розпочнеться.

Разумовський виробив своїми відеолекцями таку стратегію на меті якої завжди було недопущення кровопролиття, лише у самих крайніх випадках, які згодом у 14 ому і настали.

Каскад складався із декількох добровольчих підрозділів, які підпорядковувалися лише своїм командирам, без центрального керування, це підпорядкування було можливим лише за наявності згоди усіх учасників, тобто перед тим як щось вирішити про ту чи іншу подію, ми обов’язково радимся всі разом, а не виконуємо чиюсь волю.

Витримувати службу у Каскаді змогли не всі, багато людей відсіялось на початку.

До сих пір ми не визнані офіційно ніким, такі собі безбашені добровольці у доброму розумінні цього слова, які брали участь у задачах, які самі собі нарізали, і в основному працювали на території супротивника і без зброї.

Тому навішати нам ярликів в організації незаконного збройного формування нікому не вдається.

Леонід був активним учасником і миротворцем добровольчого підрозділу 《Каскад-Захід》, із усіма витікаючими з цього наслідками. Не було жодного каскадівця якого Льоня не оминув своєю увагою, без Леоніда взагалі було б неможливим організація допомоги для наших полонених у 14-15 роках.

Він особисто брав участь у миротворчих операціях на Сході, він допомагав усім. Льоня не любив слово волонтер, тому йому більш за все притаманне слово миротворець, або як він проходить по наказу зав.по тиловому забезпеченню.

Протягом 2017 року, ГО 《Внутрішній миротворчий контингент України》 та Каскад піддалися гонінню з боку деяких українських спецслужб, у результаті чого організація припинила свою діяльність. Сергій Разумовський помер 27.01.2018 у результаті невідомої хвороби, внаслідок 《новоутвореного ураження внутрішніх органів》.

Каскадівців дуже мало, можно на сьогодні перерахувати на пальцях рук.

Леонід був одним із самих кращих і відомих серед нас. Так, є легендарні особистості такі як Сталкер, Гулівер, Фашик, та ще деякі, але Льоня був серцем і душою нас усіх.

Леонід як і всі ми був Каскадом, він вирішував питання будь якої складності одночасно і блискавично,- каскадом.

Багато є таких хто вдячний йому.

Тому прошу частіше згадувати за нього, молитися та ділитися своїми спогадами.

Слава Україні!

#добрі_люди_добрі_справи
#каскад_захід
#hunta_in_ua

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: