Згадка ном.5

Mykolay Biller
 

Мені дуже і дуже важко писати про Леоніда(Леонід Краснопольський — upd.), але дуже приємно просто думати про нього і вважати, що зараз він десь у Дніпрі, гуляє з Лютіком, шукають Розенблата, або з Гулівером та сім’єю разом пішли в кіно.
Леонід мав дуже активну громадську позицію, за його вільні думки його постійно переслідували, банили усі його акаунти, пропонували зарплати мінстеця за порохоботство, звинувачували і продовжують звинувчувати в повних нісенітницях та інше.

Але він до всього цього ставився з юмором притаманним лише йому.

《-Леня, ну почему ты не любишь Порошенко?
- а ты скажи за что его любить?
Я хочу его полюбить, но пусть он хотя бы перестанет красть из фондов для переселенцев, остановит то что начал, прекратит делить общество на порохоботов, зрадофилов, михоботов, и еще там кого.
Украина превращается в Сирию, общество специально делят и делят, мы ищем врагов среди своих, принцип: разделяй и влавствуй. Сейчас происходит все то, что говорил нам еще Аркадич в 14-ом. И нам нужно наоборот всем объединяться.》
Лише уривок з наших розмов. Він лишив після себе цілий пласт історій, він лишив після себе вас усіх своїх друзів, він лишив після себе його творіння інтернет магазин Хунти, із якісними речами, виторг від якого спрямовував на допомогу захисникам України.

 

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.
Рабов вышлем по почте

Реквизиты в меню сайта.
Всем спасибо за участие в развитии

Please follow and like us: