Агент Таміла і дебіли

Чим ближче в нас початок чемпіонату по футболу в кацапії, тим пиздуватіші «агенти» сбУ на окупованих та тим яскравіше знімають тупі відео нквд окупантів.

Знайомтеся, агент Таміла     https://youtu.be/CSJE_4Q5UbU . Кухар, який нібито збирав інформацію про працівників мигиби линири за 200 баксів.

Сукадебіли ватні в черговий раз спіймали цивільного і видають це за успішну спецоперацію. Я розумію причини, якшо чесно, чого вони так роблять. На вулиці спека, негри з Черкас сховалися, агенти ЦРУ не ходять по вулицям Луганська і не питають в перехожих : » ду ю вонт ту хев мені мані на фодка? Я гів тєбьє мані, а ю гів мнє інформейшн,ок?». Коротше кажучи, сумна та нецікава робота в мигиби линири, білочку простіше піймати, ніж диверсанта.

 Але… Але в мене таке враження, шо мигиби линири та мигиби динири змагаються між собою за кубок дурості. Судіть самі: вчора динири взяли типу агента сбУ, громадянина Іорданії. Всьо, піздєц — мядалі  всім, хто в цьому участь приймав цирку.

Але мигиби линири подумали: «курва, а ми чим гірші? Чи нам не слабо схопити цивільного’ І піймали кухаря, жінку в окулярах. Оце втерли носа линирійці динирійцям, оце пєрємога. Всєм шапманскава, ми агєнта Тамілу паймалі!

Подивіться уважно саме відео з затриманою. Що ви бачите? Особисто я, бачу перелякану до напівсмерті жінку, яка, з невимушеною легкістю, розповість на камери подробиці вбиства сталіна Правим Сектором. Сукааа… Ну не можна бути такими тупими і йобнутими, шоб змушувати цивільного громадянина читати на камери такі нісенітниці …

Я розумію, шо сбУ себе в 2014 році дискредитувала майже повністю, проте сбУ прокрутила фейкове вбивство Бабченко і поставила раком фсб та гру рифи. Але відповідь праклятай Хунтє не забарилася від маладих недорєспублік: одні дебіли хапнули цивільного громадянина Іорданії, а другі хапнули жінку-кухаря. Як тобі таке, Хунта?

Епічності відео від кіностудії «рукожоп пікчерз» надають геніальні слова з монологу Мати Харі на 2 хв 22 секунді: я приїхала до Луганська, мала на кишені 200 баксів. За ці гроші я мала купити в коллаборанта з мигиби линири список працівників каральної структури окупантів.

Курва, вщипніть мене. Супер мега законспірований агент, кухар Таміла, спочатку їде до Щастя, шоб взяти 200 баксів у сбУ, а потім їде до Луганська, шоби віддати 200 баксів працівнику мигиби, щоб той віддав список працівників їй прямо в руки. Не сфоткати список, не передати в електронному вигляді, а саме віддати папір в руки цивільній.

Сука, на вулиці 2018 рік, якшо хтось не в курсі. Який список на папері може бути? Яка передача грошей з рук в руки? Все можна зробити в електронному вигляді, навіть якшо ти сам сидиш в Тернополі. Але «агент» сбУ Таміла — недорозвинена та відважна, вона бере бабло і їде віддавати гроші гебні прямо в руки. Фу, блд. Двійка за сценарій, один бал за акторську майстерність.

Мораль: ми всі в черговий раз переконалися в тому, шо, заради картинки, пришелепкуваті колаборанти можуть схопити будь-кого з цивільних та змусити  зізнатися в будь-якому злочині, головне шоб людина була. А вигадати казку про рядового синхрофазотронщика зсУ зі Старої Ушиці, який хотів перерізати лобзиком танки на шмаття — то взгалі не проблема.

Але Хунта все одно в Україні. Дивіться не переплутайте.

Please follow and like us: