Амазонки на сході України. Вже скоро

Автор: Фашик Донецький

Якщо чесно, то тема так званих «мобілізованих» на окупованих складна і проста водночас. Проста — бо дуже просто жити в чорно-білому світі. Складна — бо, на моє особисте переконання, кожну ситуацію з так званим «мобілізованим» на окупованих потрібно розглядати окремо.

‌Але це тема окремих дискусій. Стаття не про правосуддя, а про геноцид. Чи етноцид? Особисто я не готовий дати визначення тому, шо відбувається — хай це роблять історики. Я ж можу лише розказати про те, шо відбувається на окупованих.

‌Почну з головного. За даними моїх джерел з «уряду» динири, з 15 березня по всіх «адміністраціях» динири надійшло «розпорядження» пушиліна, в якому йшлося про організацію «негайного проведення» «мобілізації» чоловічого населення. Також пушилін в «розпорядженні» вказав про те, що потрібно «мобілізувати» близько 50 тис осіб. («документ» показати поки шо не можу — на шальках терезів життя людини, яка його надіслала)

Ні, я не збираюся вас переконувати в тому, шо треба жаліти тих, кого «мобілізували» на окупованих чи взагалі якось виправдовувати «мобіків». Ви маєте право на власну думку і вона може цілком не співпадати з моїми твердженнями. Я про інше трохи.

Про те, що на окупованій частині сходу України відбувається винищення населення чоловічої статі. Це робиться систематично, цілеспрямовано і винувата в цьому москва в тільки москва.

Якщо хтось не розуміє, чим то все закінчиться, то давайте трохи пофантазуємо. Точніше навіть не так… Гадаю, не треба бути генієм, щоб висловити припущення про те, що вже через найближчий місяць особа чоловічої статі на окупованій частині сходу України буде чимось по типу мамонта чи просто тваринки з Червоної книги?

Фактично, якщо «розпорядження» пушиліна не фейкове і якшо таки москва захоче ще 50 тисяч набрати, то чоловіка на сході України можна буде побачити або на кладовищі, або серед калік, або по телевізору. І це станеться в найближчі 30 днів.

Якщо бути відвертим, то в мене немає точного визначення цьому процесу. Бо відбувається свідоме винищення. В прямому ефірі, в час, коли існують соцмережі, інтернет і все таке, чоловіків сходу України цілеспрямовано нищать. Фактично це геноцид в прямій трансляції.

Ні, я ні в якому разі не ставлю на шальку терезів життя «мобіків» і життя цивільних, яких вбивають росіяни за допомогою ракет та бомб. Бо я не маю на це права. Принаймні, мені так здається, що не маю.

Чи є серед так званих «мобілізованих» вата? Звісно є. Не треба брехати собі. Але вата є також і в тих містах, які обстрілюють росіяни щоденно. Вата є в бомбосховищах в Києві і в Маріуполі, в Ірпіні та Херсоні. І той, хто це заперечує — лицемір.

Питання в тому, що буде далі. Бо окупована рф частина сходу України перетворюється в своєрідну Амазонію, територію без чоловіків. І про це потрібно говорити (чи може кричати?) всьому цивілізованому світу. Бо це ще один злочин проти людяності, який відбувається прямо зараз. І на який всім начхати.

Епілог. Кожен, хто прочитав до кінця статтю, прочитав рівно те, що хотів побачити. Я не в праві засуджувати людей, які мають купу причин ненавидіти вату сходу України (я сам такий). Проте вже в травні місяці ми можемо стати мовчазними свідками того, як москва пустила чоловіків сходу України на фарш і перетворила територію на край без чоловічих рук — на поселення, де будуть лише жінки, на Амазонську область України.

І від цього реально страшно та огидно на душі. Принаймні тим, в кого вона є.

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Амазонки на сході України. Вже скоро
Please follow and like us: