Башкірська Народна Республіка. Made in моксель

Автор: Фашик Донецький
 Москва і кремль іноді дивують, бо самі, з величезним задоволенням, саме вони віддають накази стрибати на сепаратистські граблі, які були випробувані на територіях інших країн. Цього разу біндерами виявилися башкіри.

Башкірська Народна Республіка. Made in моксель

 Тепер про стрибок на граблі: верховний суд Республіки Башкоркостан визнав екстремістською башкірську національну громадську організацію «Башкорт» і заборонив її діяльність. Ніби нічого такого, все як завжди. Проте це не зовсім так, бо сама заборона громадської організації сфабрикована як історія рф.

 Почнемо з того, що прокуратура Башкірії звинуватила організацію в тому, що в діяльності «Башкорту» приймають участь ті, хто раніше були засуджені за статтею екстремізм + що саме вони та за їх безпосередньої участі на території Башкоркостану організовуються масові публічні заходи з ціллю закликів до екстремістської діяльності.

 Проте офіцйна влада рф завжди бреше. Реальною причиною того, що Башкорт визнали екстремістською організацією є зовсім інше. Наприклад, саме вищезгадані «екстремісти» проводили мітинг в вересні 2017 року. І цей мітинг стосувався саме захисту башкірської мови. На тому ж мітингу оратори та присутні вимагали забезпечити обов’язкове вивчення в школах республіки башкірської мови на рівні і правах державної.

 В 2019 році, влітку, саме організація «Башкорт» провела акцію на захист гори Куштау, яку офіційна влада хотіла використати в якості сировинного придатку для видобутку соди. Вищезгаданій горі більше 200 млн років, вона включена в шорт-лист проекту «сім чудес росії». Якщо коротко спробувати пояснити про культове значення цієї гори, то це як Товтри для Поділля або як полонини чи Говерла для Карпат.

Башкірська Народна Республіка. Made in моксель

 Епілог. Вітаю керівництво рф з черговим стрибком на сепаратистські граблі в Башкоркостані. Пропоную прокуратурі рф всіх, хто стає на захист рідної мови і не хоче вивчати «мааагучій» оголошувати сепаратистами та екстремістами. Можна починати вже завтра. Не зупиняйся, вова, продовжуй наживати собі ворогів.

  Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Башкірська Народна Республіка. Made in моксель
Please follow and like us: