Чорнобаївка. Білий прапор чи тупість?

Автор: Фашик Донецький

Особисто я, так само, напевно, як і ви всі, сміявся неодноразово над тим, як російські окупаційні війська знову і знову отримували «цвєточкі» від ЗСУ. Якщо перший і другий раз це ще виглядало як недбалість, то третій (чи скільки разів їх там рознесли), третя спроба тобто, змусила трохи задуматися над тим, що відбувається.

Смішки-смішками, кацапи тупі і т д, але… Але є те, що в мене в голові не вкладається, бо немає логіки в діях окупаційних сил. Або ми бачимо тільки те, що нам показують і те, що хочемо бачити.

Ситуація наступна: окупанти з упертістю віслюка знову і знову викладають гвинтокрили туди, де вже неодноразово прилітали «цвєточкі» від ЗСУ. Гвинтокрили коштують грошей, великих грошей.

Також потрібно зазначити те, що потрібно навчити екіпажі літати, а це все також час та гроші. Крім того, ще необхідно доставити це все «добро» на територію України і це також час, забезпечити пальним і набоями, що теж не безкоштовно та не дуже швидко через армійську бюрократію.

І далі відбувається надзвичайно цікава штука: ворог, який прекрасно все це розуміє, не цивільний диванний генерал, а військовий, віддає три(!!!) поспіль команди розмістити військову техніку саме там, де її неодноразово знищували.

Так, можна сказати, що накази про розміщення техніки відають напряму з москви і шо це не вирішується командирами на місцях, але… Але тоді виникає питання щодо кваліфікації та розумових здібностей командного керівництва окупаційними силами рф, які фактично свідомо віддають на знищення ЗСУ військові гвинтокрили, не зважаючи на те, що кремль від такого буде точно не в захваті (командира за таке можна і під трибунал відправити).

Проте нікого і не карають, і дії з гвинтокрилами продовжуються (вони привезли, ми спалили). Як таке може бути? Це нонсенс.

Тому, особисто в мене, складається враження, що хтось з вищого керівництва армією рф відверто займається саботажем в районі Чорнобаївки. Причини, через які це все відбувається, для мене неважливі. Важливо розуміти, що так просто не буває: одні відверто туплять, а інші ніби не бачать, як раз, за разом, гвинтокрили рф перетворюються на металобрухт.

Епілог. Схоже на теорію змови? Можливо й так. Проте, проконсультувавшись з людьми, які мають військовий досвід, я дійшов висновку, що це або білий прапор від тих, хто хочуть забрати свої військових з України і саме для цього відбувається саботаж, або мовчазний протест зі сторони вищого рівня командування рф, яке таким чином показує ЗСУ, що вони не хочуть воювати, що це не їх війна і т д.

Мораль. Цікава ваша думка щодо того, шо ж насправді відбувається в районі Чорнобаївка (в прокляте місце не вірю). Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Чорнобаївка. Білий прапор чи тупість?
Please follow and like us: