Російський терор в Україні. Як це працює

Автор: Фашик Донецький

Трохи про те, як працює кремлівська пропаганда і що буде далі.

Почнемо з простого. Так як бліцкриг у рф не вдався, то у армії рф немає іншого виходу, крім як намагатися залякувати населення.

Це можуть і будуть свідомі накази на знищення цивільних, в тому числі дітей. Це можуть бути показові страти активістів на тимчасово окупованих. Бо терор — це інструмент, за допомогою якого росіяни хочуть перемогти ще до початку бойових дій.

Більш того, терор як інструмент діє лише тоді, коли їм користуються рандомно. Згадайте срср — за анекдот давали 15 років, а за вбивство 5-7. Саме це намагаються відтворити росіяни зараз: в їх розумінні ми, українці, маємо усвідомити, що росіянин — це той, від кого треба тікати, бо інакше смерть. Слідкуйте за руками: тікати = не чинити спротив. У підсумку, для росіян складається гарна ситуація на полі бою — не треба воювати, бо втекли і т д.

Ні, стаття не про дезертирів і т д. Стаття про те, яким інструментом користуються росіяни і як вони його застосовують на практиці. Той, хто це зрозуміє чи вже зрозумів, може передбачити наступні дії загарбників і використовувати це для знищення окупантів.

Хочете розкажу, що буде далі, на тимчасово окупованих? Показові страти, зникнення людей. Також будуть теракти в місцях скупчення людей, які будуть намагатися списати на артилерію ЗСУ. Будуть обстріли з мінометів супермаркетів, ринків з рсзо, розстріли зі стрілецької зброї біля банкоматів.

І це не я такий злий, зовсім ні. Ми це просто вже проходили і бачили на окупованих на власні очі.

Але повернемося до інструменту, до терору. Терор може бути використаний як звичайний (вбивства людей маються на увазі), так і терор в довгу — за допомогою голоду. Це вже відбувається на частині окупованих територій, хоч про це і не пишуть — росіяни свідомо не дають завозити продукти харчування мирним мешканцям, щоб використати це потім для пропагандистської картинки.

Паралельно з голодом відбувається накачування місцевого населення пропагандою в стилі «ви нє нужни Українє», «Зєлєнскій уєхал із Кієва», «вам нікто нє поможет, кромє росіі» і т д. У підсумку з’являється те, що ви бачите потім на ресурсах, підконтрольних спецслужбам рф.

‌Проте терор, хоч і багатогранний інструмент (якщо можна так висловитися), але всього лиш знаряддя для досягнення цілей.

Ціль у терору номер один — зламати дух у ЗСУ та у місцевого населення, щоб спинився спротив. Бо росіянам потрібен «пабєдний марш», а не купа трупів росіян на узбіччях доріг.

‌Ціль номер два — посварити цивільних з військовими. Росіяни монотонно постійно натякають мирним мешканцям на те, що відсутність військових у місті чи селищі = відсутності бойових дій, бомбардувань та обстрілів. Саме тому, якщо цивільні не хочуть познайомитися з фугасними бомбами, вони мають виганяти ЗСУ з населених пунктів, бо саме їх відсутність «гарантує» мир.

Помітили, як чорне стало білим? Отож.

Ціль номер три — змусити цивільне населення ненавидіти не росіян, а тих, хто їм протистоїть — владу України та ЗСУ. Владу України, бо вона «не хоче миру» і не бажає підписувати мирні угоди на умовах москви. ЗСУ — бо вони здали місто, село, бо їх присутність гарантує бомбардування, бо саме через це відбувається терор по відношенню до мирних мешканців.

Епілог. Проте, незважаючи на все вищенаведене, у спецслужб рф є фундаментальна помилка — вони досі вважають нас з росіянами «аднім народом» і впевнені, шо те, що спрацювувало на росіянах, неодмінно спрацює в Україні.

І за це, за небажання зрозуміти, шо ми різні народи, вони вони платять тисячами життів та прямують в прірву, як ідеологічну, так і військову. Росіяни вперто відмовляються вірити в іншу реальність, яка не сходиться з їх світоглядом.

Тому вони вже програли війну. Розумні люди та цивілізований світ це вже зрозумів, а росіяни — ні.

І останнє — за тероризм на території України буде Гаага та другий Нюрнберзький процес. Але до суду доживуть не всі росіяни. І це добре. Бо ну дуже багато людей не мають часу стільки чекати.

Дякую за увагу. Кінець

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Російський терор в Україні. Як це працює
Please follow and like us: