Денацифікація Балкан та баклани

Автор: Фашик Донецький

Топ новина сьогоднішнього вечора — серби та Сербія. Мені особисто не до них, але коротко нагадаю шо там взагалі відбувається і хто вони такі.

Почнемо з простого. Президент Сербії, який має прізвище Вучіч — це аналог нашого лєгітімича з міста Єнакієве. Ні, він не сидів в тюрмі, але виконує фактично ті ж самі функції.

Також потрібно зазначити те, що Сербія — це аналог рашки на Балканах, в свідомості сербів досі є імперські болі, які пов’язані з Югославією та йобнутим Мілошевічем. Одним словом, це країна ватанів та імперців. І так, мастурбація на «братські народи» в Сербії також є.

Але найбільш погано у Сербії з енергетикою та пальним. Навіть у порівнянні з Україною.

Більш, ніж 400 автозаправок в Сербії належать росіянам. Офіційний Белград керує лише магістральним нафтопроводом, а також маленьким нафтосховищем.

Гірша ситуація у сербів (не сміятися, бо воно дійсно так) лише з газом — весь видобуток газу + одне і єдине газосховище контролює москва, про це не один раз говорив і сам Вучіч, і пацани з газпрому.

Більш того, якшо мені не зраджує пам’ять, то в 2018-2019 році Сербія взяла курс на повну газифікацію країни, а також на будівництво теплостанцій. Які працюють на газу. В тому ж 2019 році путін пообіцяв збільшити постачання газу до Сербії в 2 рази.

Як ви самі можете розуміти, Сербія вже давно по факту є аналогом Білорусі в центрі Європи і хард версією Угорщини + завжди і за будь-яких обставин підтримує рф.

В Сербії також знаходиться російсько-сербський центр надзвичайних ситуацій, який має цікаву назву в народі — військова база рф на Балканах.

Епілог. Я би міг ще дуже довго розписувати те, як потужно і глибоко Сербія сидить на…гачку рф. Але не буду, бо все, як на мене, і так зрозуміло.

Важливо не те, що робить Сербія, про що роблять заяви сербські політики і т д, а те, що хоче рф і робить руками сербів. Белград, як би цинічно не звучало, поміняв свою незалежність на дешеві газ та нафту.

Цікаво, який остаточний рахунок за дешеву комуналку, а точніше, які дії змусить виконати москва народ та політиків Сербії у підсумку. Цікаве кіно намічається. Пішов за попкорном

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Денацифікація Балкан та баклани
Please follow and like us: