Газ в обмін на термінал. Час настав?

Автор: Фашик Донецький

В 1989 році, якшо хто забув, відбулась одна з найкумедніших угод за всю історію холодної війни: в обмін на концентрат для виготовлення компанія Пепсі отримала від ссср 17 старих підводних човнів, 1 крейсер і 1 торпедоносець. Офіційна радянська пропаганды стверджує, що під час бартеру з військової техніки було знято все озброєння, в тому числі корабельні гвинти + що Пепсі здала це все на металобрухт та ще й зуміла заробити.

Газ в обмін на термінал. Час настав?
Газ в обмін на термінал. Час настав?

Але стаття не про Пепсі, а про те, що рф іде також в напрямку савєцкіх падводних лодак і про те, на що москва скоро буде вимушена міняти нафту.

Газ в обмін на термінал. Час настав?

Ні, нафта не буде мінятися на банкомати, це не є правдою. Прикол в тому, шо в росіян вже є ну дуже велика проблема — фальшивомонетники всього світу з нетерпінням чекають свого часу, щоб заполонити всю росію кольоровими папірцями. І час грає проти рф.

Все просто насправді: у буржуїв є технології для зчитування купюр, у рф немає. Всього в світі є аж три топ гравці, продукція яких для банків є показником і статусу, і того, що ти не отримаєш фальшивих грошей — США, Канада та Японія. Саме ці країни є так званими Пумою, Адідасом та Найком в сфері обслуговування банкоматів, терміналів та всього того, завдяки чому всі банкноти перевіряються на предмет фальшивих.

Тобто: ви не отримуєте туалетний папір з банкомату через те, що всі виробники вищезгаданих країн вчасно обслуговують банківський сектор.

А тепер найцікавіше — США, Канада та Японія ввели санкції на продаж та обслуговування банкоматів, терміналів, купюроприймачів на росії. Так, ще є ті залізяки, що працюють, бо не закінчився строк дії контракту. Але що далі?

А далі все буде погано.

Пояснюю чому. Фактично для рф складається цікава ситуація:

  • Ринок будуть заповнювати фальшиві купюри в рублевому еквіваленті
  • В доларовому
  • В євро

Це, в свою чергу, дає шанс не тільки фальшивомонетникам, а й покупцям нафти та газу розраховуватися не справжніми купюрами, а валютою підвального виробництва, яку будуть виготовляти спеціально для кацапів.

Смішно?

А так?

Газ в обмін на термінал. Час настав?

А давайте ще трохи посміємось — так звані російські банкомати мають працювати на рускам працесарє під назвою «ельбрус». Але є проблема — основний постачальник процесорів з Тайваню зупинив виробництво ще до повномасштабного вторгнення. Так, ніби виробництво мали перенести на територію рф, але це все час, за який ринок можна закидати фальшивками.

Вихід, звісно, у рф є — купувати банкомати та програмне забезпечення у Китаю. І тут у представників путіномікі виникає проблема, а точніше декілька:

  • Китайські банкомати поступаються в якості топовим виробникам
  • Китай може назвати будь-яку ціну за них сьогодні
  • Китай може підвищити ціну на обслуговування банківського сектору рф за власним бажанням в будь-який момент
  • В Китаї промислове шпигунство затверджено на державному рівні, що автоматично значить віддати доступ до усієї банківської системи рф Пекіну
  • Китай може спокійно, на рівні програмного забезпечення, закласти помилку в банкомат та термінал, яка автоматично буде пропускати фальшиві рублі та і іншу валюту виробництва Китаю
  • Використовуючи помилку, яку китайці зроблять свідомо, Китай може тупо купити всю росію по ціні туалетного паперу

Мораль. Забув. Цього року рф потрібно замінити 15-20 тис банкоматів + програмне забезпечення до них. Можете посміхатися далі. Гии

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

АККАУНТ В ТВИТТЕРЕ ПОД ПСЕВДОНИМОМ ФАШИК ДОНЕЦКИЙ — ФАЛЬШИВКА

МЕНЯ НА ДАННЫЙ МОМЕНТ В СОЦИАЛЬНОЙ СЕТИ ТВИТТЕР НЕТ.

С УВАЖЕНИЕМ Ф.Д

Пысы: Если ты устал воевать за миллионы пушилина и не хочешь быть мясом для русских, пиши на почту — fashdonetsk@protonmail.com , будем думать как тебя вытянуть из жопы.

P.S.: Наш сайт абсолютно волонтёрский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

Рабов вышлем по почте

5375 4141 1364 0162

PayPal: fashdonetsk2022@gmail.com

Патреон

Остальные реквизиты в меню сайта.

Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Please follow and like us: