Дети подземелья. 2892 слова о ЗНО и детях из оккупации. Ч.2

Автор: Фашик Донецький

 В продовження теми дітей з окупованих. Початок тут.

 Чесно кажучи, я очікував тонни лайна і нерозуміння з боку тих, хто проживають на не окупованих територіях щодо дітей та можливого їх навчання в вуз-ах України. Єдине, що мене здивувало — це кількість диванних патріотів, що гадки не мають про що була мова в попередній статті і абсолютне небажання розібратися в ситуації. Проте я не тримаю на них зла, від того що у когось маленькі розумові здібності, зазвичай, не помирають. З цим живуть і іноді навіть до 100 років.

 Так, стаття знову про дітей і знову про можливість дітей з окупованих навчатися без здачі ЗНО. Але, на цей раз, буде ще більш боляче.

 Взагалі текст можна було розбити на 2 абзаци, щоб не витрачати час на тих, хто не розумів, не розуміє і не хоче розуміти ситуацію щодо дітей. Перший абзац мав би виглядати приблизно так: якщо нема клепки допетрати те, що 99% дітей, чиї батьки колаборанти, тупо не можуть виїхати з окупованих і ти цього не розумієш, то нам з тобою в принципі нема про шо говорити. Якщо ти до сих пір не розумієш елементарних речей, то збирай лайки від таких же як сам у фейсбуці, кричи «зрада», розказуй про те шо діти динирійців будуть вчитися в одному вуз-і з твоїми дітьми і не зважай на то, шо ти верзеш ахінею, то твої однодумці, такі ж як ти, вони схавають це все і ти будеш ну дууууже популярний серед них, сидячи на дивані.

 Проте це б було дуже просто і не принесло б мені морального задоволення від принципового знущання над диванними патріотами. Зараз поясню чому.

 Чесно, не хочу знову писати очевидні речі і шось намагатися довести тим, хто абсолютно не розуміють обставин, в яких живе дитина на окупованих. Причина — правильним патріотам начхати на те, що проти дітей і машина пропаганди, і те шо вони є заручниками ватних батьків, і те шо батьків не вибирають, і те шо дитина в принципі не винна в тому, що її тато з мамою ватани і шо діти макак динири-линири, навіть якщо дуже захочуть і блокпости запрацюють як раніше, тупо не виїдуть за межі окупованих в Україну. Правильним патріотам насрати на все, головне шоб побільше лайків зібрати на хайпі.

 Я пропоную бити нижче пояса всіх тих, хто верещить абсолютні нісенітниці про навчання в вуз-ах з дітьми з окупованих, де будуть і діти загиблих за Україну, і, скажімо діти палкофніка динири. Коротше кажучи, зараз буде боляче. Дуже.

 Якщо чесно, я намагався зрозуміти причини, по яким сама тільки можливість навчання дітей з окупованих викликала в суспільстві таку неоднозначну реакцію. І таки знайшов. Причина, насправді, не в дітях з окупованих, які мають теоретичну можливість навчатися без здачі ЗНО, а в тому, що правильні патріоти бояться, маючи на це безліч підстав, лише одного: зомбовані і ватні діти з окупованих можуть знайти однодумців за межами окупації і серед учнів вуз-ів, і серед вчителів.

 Так, розумію, що це нижче поясу удар, проте, це насправді так. Вата живе серед тих, хто не на окупованих. Вата голосує за шарія, бойко, медведчука, рабиновича, труханова, кернеса, добкіна, бужанського, вілкула та інших. І … І чомусь я не чую криків про те, щоб батьки дітей з умовного Харкова не верещали про те, щоб їх діти не навчалися з тими, чиї батьки проголосували за опзж. А ви?

 Скажете, що це зовсім інші речі? Та ну, не брешіть собі. Майте сміливість хоч перед собою бути чесними і зізнатися в тому, що вата є не тільки на окупованих, але й у вашому місті, у вас на роботі, в під’їзді, в супермаркеті, де ви зазвичай купуєте, вона є в кожному місті і селі України. Вата є і в Києві, і у Львові, в Ужгороді і в Рівному, в Житомирі і у Вінниці. Проте це вас не бентежить і не викликає бурю емоцій, вас не обурює те, що в вашому населеному пункті частина населення продає голоси за гречку опзж чи ідейно топить за дружні стосунки з рф. Ви просто звикли з цим жити, як з тарганами в хаті.

 Епілог. Для тих, хто не зрозуміли суть статті, повторюю ще раз: проблема, яка начебто є, про яку розказують і на якій заробляють політичні бали + лайки є надутою і висмоктаною з пальця, діти колаборантів в 99% випадків не мають можливості покинути окуповані території, тому всі розмови про дітей сепарів в вуз-ах з нормальними дітьми є ахінеєю. Крапка. Це розуміють всі, в кого є мозок і ті, хто вміють їм користуватися.

 І останнє. А от діти з окупованих, які адекватні і не хочуть жити з комендантською годиною і під обстрілами, отримали удар в спину. Тільки не від роспропаганди, а від вас, правильних патріотів. Живіть з цим. Кінець

думать как тебя вытянуть из жопы.

  P.S.: Наш сайт абсолютно волонтерский, гранты не грызём, дотаций из бюджета не получаем. У кого есть возможность поучаствовать в развитии проекта, будем признательны.

  Рабов вышлем по почте

  5375 4141 1364 0162

  Остальные реквизиты в меню сайта.

  Всем спасибо за участие в развитии

Читать больше >

Дети подземелья. 2892 слова о ЗНО и детях из оккупации. Ч.2
Please follow and like us: